Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Порушення менструації лікування в Одесі (порушення менструації лікування в Одесі)
Порушення менструації лікування в Одесі
Vitaminka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Порушення менструації лікування в Одесі


Добрий вечір! У когось є досвід лікування порушення менструального циклу? Хочу знайти хорошого гінеколога, що спеціалізується на цьому, може підкажіть.
 
Gabby Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, у мене був чудовий досвід із лікаркою Міщенко Ольгою. Вона дуже уважна і детально вислуховує всі твої проблеми.
 
Chilly Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж Міщенко Ольга допомогла! Її індивідуальний підхід до кожної пацієнтки - це щось неймовірне. Вона дійсно намагається зрозуміти причини порушень.
 
Vito_Scaletta Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене був успішний досвід із Колосовою Олесею. Вона спеціалізується на жіночому здоров'ї та циклах. Уважно підходить до діагностики.
 
Міллді Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б теж порадила Колосову Олесю. Вона не тільки виписує лікування, а й розповідає, які зміни у способі життя можуть допомогти стабілізувати цикл.
 
Liona Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Міщенко Ольги. Вона просто молодець! Пояснила все докладно, розповіла про можливі причини і способи лікування. Зараз у мене все в нормі.
 
Tekilla Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова теж чудовий фахівець. У мене були проблеми з циклом, і вона допомогла мені знайти відповідне лікування.
 
Bubbly Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібно знайти лікаря, але не знаю, як до них записатися. Хтось може підказати?
 
Liona Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб записатися до Міщенко Ольги, краще зателефонувати в клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Міллді Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна працює в МКЛ №10, контактний телефон 380966717563.
 
M0nika Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Міщенко Ольги, і вона так уважно вислухала мене. Покроково роз'яснила, які аспекти життя можуть впливати на цикл.
 
Ама3онка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся теж чудова! Вона дала мені рекомендації щодо харчування і добавок, які допомогли відновити цикл.
 
Kuki Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Що ще важливо, обидва лікарі легко пояснюють медичні терміни, роблячи інформацію зрозумілою. Дуже допомагає усвідомити, що відбувається з твоїм тілом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Порушення менструації лікування в Одесі (порушення менструації лікування в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: