Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Ортопеди стоматологи Одеса відгуки (Ортопеди стоматологи Одеса відгуки)
Ортопеди стоматологи Одеса відгуки
Levitskaya9 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Ортопеди стоматологи Одеса відгуки
 


Доброго дня, шановні учасники форуму! Я шукаю хорошого стоматолога і хотів би отримати рекомендації від вас. Якщо хтось із вас мав позитивний досвід із будь-яким стоматологом, будь ласка, поділіться своїми враженнями та рекомендаціями.
 
Афанасія1956 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідав стоматолога-ортопеда Дизика Євгена Анатолійовича, і я дуже задоволений результатом. Лікар був дуже професійний і уважний до моїх проблем. Порівняно з попередніми візитами до інших стоматологів, цей фахівець найкращий.
 
Валентина45 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую стоматолога-ортопеда Дизика Є.О. Він проявив високий рівень професіоналізму та уважно підійшов до моєї ситуації. Усі роботи були виконані якісно та вчасно.
 
Zubkov Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сім'я знайшла свого стоматолога ортопеда - це Дизик Євген Анатолійович! Він обслуговує всіх нас. Завжди задоволені результатами та обслуговуванням.
 
Володимира Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна стоматологу-ортопеду Дизику Є.О. за якісне протезування зубів. Він дбає про деталі і прагне до ідеального результату. Я дуже задоволений!
 
Kazakova Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую стоматолога ортопеда Дизика Євгена! Він мені відновив зуби після травми. Робота виконана дуже професійно, лікар використовує сучасне обладнання. Раджу звернутися.
 
Інара Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені довелося звернутися до стоматолога Дизика Є.О. через проблеми з протезуванням зубів. Лікар ретельно підібрав мені протези, врахував усі особливості моєї щелепи. Тепер у мене знову є гарна посмішка!
 
Євпраксія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений результатом роботи стоматолога Дизика Євгена! Він провів мені імплантацію зуба і результат просто приголомшливий. Лікар професіонал своєї справи, зробив все якісно і безболісно!
 
Марьямна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнював роботу стоматологів ортопедів в Одесі, Дизик Євген Анатолійович безумовно лідирує. Він володіє навичками і техніками, які іншим фахівцям не властиві.
 
Гуляша Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій результат лікування з Євгеном Анатолійовичем був вражаючим. Лікар був ввічливим і компетентним, і я почувався в безпеці в його руках. Порівняно з іншими стоматологами, він явно виділяється своєю професійністю.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна потрапити до Євгена Анатолійовича?
 
Марьямна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент, контактний телефон - 0677003055.
 
Груша Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Є.О. зробив для мене справжнє диво! Я звернувся з проблемою зубного протезування, і лікар запропонував мені інноваційне рішення. Результат перевершив усі мої очікування. Дуже рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Ортопеди стоматологи Одеса відгуки (Ортопеди стоматологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: