Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращі гінекологи 5 пологового будинку Одеса (Найкращі гінекологи 5 пологового будинку Одеса)
Найкращі гінекологи 5 пологового будинку Одеса
Elizabeth Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі гінекологи 5 пологового будинку Одеса


Дівчата, порадьте, будь ласка, хорошого акушера для планового кесаревого розтину.
 
Ілена Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Подоляна Олександра Ілліча. Прекрасний фахівець! Вдячна йому за прекрасно виконану операцію кесаревого розтину, завдяки якій, 29.06.2022 на світ з'явився наш чудовий син! Уважний і дуже грамотний не тільки як лікар, фахівець своєї справи, але і як людина!
 
Kasatka Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу Полюлях Оксану Анатоліївну. Це найкращий у світі лікар! Вона допомогла з'явиться на світ моїй донечці Марії 07.01.2022 року. Було кесареве, все зробила ідеально. Усім раджу цього лікаря.
 
Рікарда Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Найкращий! Так, він неговіркий і не сюсюкається, але він майстер своєї справи! Притому з великої літери! Олександр Ілліч робив мені кесарів розтин - терпляче чекав, поки мала сама почне вилазити, потім виправляв те неподобство, що накоїли лікарі під час минулого кесаревого.
 
Iren4 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене було планове КР. Операція пройшла швидко, шов хороший. Наступного дня спокійно вставала і ходила. Дуже задоволена Оксаною Анатоліївною, анітрохи не пошкодувала, що звернулася до неї! Професіонал у своїй справі. Чуйна, рішуча, уважна, максимум інформації, говорить по справі. Наступного разу тільки до неї!
 
Артамонова Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене було екстрене кесарів розтин. Олександр Ілліч дуже ввічливий, спокійний. Зробив спінальну анестезію дуже акуратно і при цьому підтримував морально. Усе пройшло на вищому рівні!
 
Liana Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
У липні 2021 року я потрапила до Оксани Анатоліївни на свої перші пологи. І залишилася задоволена. Видно, що лікарка любить свою професію і сумлінно виконує свої обов'язки.
 
Беспалова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч просто професіонал своєї справи, лікар від Бога! Другий кесарів розтин у нього.
 
Selma Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Було КР, оскільки моя дочка важила 6500. Все пройшло чудово, шов акуратний. Сподобалося ставлення, Оксана Анатоліївна дуже уважна, постійно відвідувала, одним словом - я в захваті!  Якщо наважуся на другого, то тільки до неї!
 
АннаБерезина Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, напишіть де і як можна знайти цих акушерів.
 
Беспалова Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер-гінеколог Подолян Олександр Ілліч, 7 пологовий будинок Одеси Космонавтів, 11б, телефони 0960390029, 0667225294.
 
Liana Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушерка-гінекологиня Полюлях Оксана Анатоліївна, завідувачка 1 акушерського відділення 5го пологового будинку вулиця Маршала Говорова 28, телефон 097-354-00-73.
 
Elizabeth Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, вдячна всім за рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращі гінекологи 5 пологового будинку Одеса (Найкращі гінекологи 5 пологового будинку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: