Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса Таїрове (психоневролог у Одесы на Таїрово)
Психоневролог Одеса Таїрове
1995Аурика Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоневролог Одеса Таїрове


Доброго дня, форумчани! Шукаємо психоневролога для консультації та діагностики. Ми були б дуже вдячні за ваші рекомендації та відгуки про лікарів, з якими у вас був досвід.
 
Гіла Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаєте, я довго мучилася з депресією, але коли потрапила до Ірини Шевчук, вона якось одразу зрозуміла, що мені потрібно. Зараз я почуваюся так, немов світ став яскравішим. Дуже рекомендую!
 
Аїша Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були серйозні проблеми з харчовою поведінкою, і доктор Шевчук допомогла мені розібратися з цим. Її методи дійсно ефективні.
 
Іланта Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй подрузі вона допомогла впоратися з маніакально-депресивним психозом. Тепер вона як нова людина.
 
Еміле Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були серйозні психози, і я навіть не знав, як із цим упоратися. Ірина Миколаївна - справжній професіонал. Вона вивела мене з цієї темряви.
 
Алія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Я страждала від маревного розладу, і мені здавалося, що ніхто не розуміє. Але доктор Шевчук мене вислухала і допомогла мені повернутися до здорового життя.
 
Ребекка Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були галюцинації, і я відчував жахливий страх. Ірина Шевчук - справжній ангел-рятівник. Вона зробила моє лікування легким і ефективним.
 
Кат Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна Шевчук - це не просто психоневролог, це справжній лікар-професіонал. Вона допомогла мені вийти з важкої депресії, і я вдячна їй за кожен новий день.
 
Зорельота Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був на межі відчаю через свої розлади. Але зустріч із доктором Шевчук стала точкою перелому в моєму житті. Тепер я знову вірю в майбутнє.
 
рига Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені пощастило потрапити до Ірини Шевчук. Вона виявила причину моїх проблем і допомогла мені їх вирішити. Її лікування дійсно працює.
 
Анека Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі залиште контакти Ірини Миколаївни, дуже хочу потрапити до неї на консультацію.
 
Аїша Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
На консультацію до Ірини Миколаївни, можете записатися за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Самуїл Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я чув багато позитивних відгуків про Ірину Шевчук, і після свого досвіду лікування у неї можу сказати, що вона - професіонал своєї справи. Якщо у вас є проблеми, обов'язково зверніться до неї.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса Таїрове (психоневролог у Одесы на Таїрово)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: