Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог приватна клініка Одеса (гінеколог приватна клініка у Одесі)
Гінеколог приватна клініка Одеса
MiaАлиса Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог приватна клініка Одеса


Дівчата, потрібна ваша порада! Шукаю терапевта-гінеколога для консультацій у приватній клініці. Якщо у вас є лікар, якого ви вважаєте чудовим фахівцем, розкажіть.
 
Аміна1986 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я просто не можу пройти повз і не порадити вам лікаря Колосову Олесю Василівну! Була в неї на прийомах кілька разів, і щоразу переконуюся, що це мій вибір. Грамотна лікарка, відповідає на всі запитання, огляди проводить дуже ретельно.
 
Дубровіна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - чудовий гінеколог! Лікар із золотими руками і серцем. Атмосфера на прийомі така, ніби ти на візиті в подруги. Дуже рекомендую!
 
Elmira9832 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
О, я теж була у Колосової! Вона не тільки грамотний фахівець, а й тактовна людина. Ні на хвилину не відчула сорому. Результати лікування мене повністю влаштовують.
 
Констанція Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - це лікарка, якій можна довіряти своє здоров'я. Завжди відкрита для запитань, проводить огляди дуже ретельно. І як же в неї затишно на прийомі! Рекомендую з упевненістю!
 
Афрадита Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а ще варто звернути увагу на Міщенко Ольгу Опанасівну! Такий уважний і делікатний лікар. Інформує про кожен етап лікування. Дуже вдячна їй за оперативне лікування!
 
Клариса78 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко - справжній професіонал у своїй справі! Уважна, відповідає на всі запитання зрозуміло і доступно. За її турботи почуваєшся впевнено в руках фахівця.
 
Maryanna55 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також рекомендую Міщенко! Вона створює таку довірчу атмосферу, що ти відчуваєш, що перебуваєш у дбайливих руках. Оперативне лікування було на найвищому рівні!
 
Кіра20 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, як можна записатися до Колосової та Міщенка? Я дуже хочу пройти у них обстеження. Якщо у вас є контакти, поділіться!
 
Клариса78 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум і записуйтеся до Міщенко О.О. - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Констанція Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Колосова приймає в МКЛ №10 на Малиновського, її контактний номер телефону - 0966717563.
 
Vasilissa Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Колосовій я змогла пройти лікування без страху. Вона така уважна і професійна! Якщо у вас є якісь питання, не соромтеся запитати у неї.
 
GraceElla Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, записуйтеся до Колосової та Міщенко! Це такі добрі й уважні лікарі. Я їм вдячна за результативне лікування і турботу про моє здоров'я!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог приватна клініка Одеса (гінеколог приватна клініка у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: