Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Нарколог Одеса Таїрове (Нарколог Одеса Таїрове)
Нарколог Одеса Таїрове
Рената Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарколог Одеса Таїрове


Потрібен лікар нарколог в Одесі, район Таїрове. Щоб був грамотний, а не нахабний і безглуздий просто шкуродер.
Розповідаю. Дочці потрібен нарколог, так, на жаль, вийшло, потрапили до одного діяча, нічого з лікування пояснити не може, затинається, бурмоче, але він уже сволота порахував лікування в 2,5 тисячі гривень на день на 2 місяці! Писець просто. Нахабне створіння. Бачить, що горе і хоче нажитися.
 
СВЕТЛАНА77777 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Рената, зрозумійте, у них бізнес такий. Ваше горе тільки Ваше. Теж довелося зіткнутися з наркологом для племінника, нуль розуміння і співчуття. Я так зрозуміла, гідного нарколога ще пошукати треба!
 
ольга Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо нормальних наркологів, я б сказала, майже немає. У мене чоловік запійний, якщо не у всього, то у половини міста ми були точно. Останній раз виводив із запою і робив підшивку "кодування від алкоголю" хороший нарколог, головний лікар наркологічної клініки Доктор Благо Плюс Довгий Юрій Володимирович. Потрапили до нього за рекомендацією також на форумі.
Він розповів, чому зриви, які препарати йому вже точно вливали під час лікування в інших клініках і запропонував зовсім інший препарат, не дорожчий, але кращий. Плюс усе таки, я наполягла перед чоловіком на роботі з психологом, чоловік дуже не хотів і завжди ухилявся від цього. Лікування у Юрія Володимировича і робота з психологом там же в клініці зробили з мого чоловіка нормальну людину. Уже 2 роки без зривів. Я задоволена.
Тож не всі грубі й розводять, є нормальні лікарі в Одесі.
 
СВЕТЛАНА77777 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, чула про цю клініку. По телевізору говорили, що в них єдина нарко- та алкореанімація. Буквально вчора передача по каналу "Здоров'я" була. Там ми не були.
 
Рената Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо є особистий номер телефону Довгого Юрія Володимировича, киньте, будь ласка, швидше сюди. Щоб на пряму поговорити.
 
ольга Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
0972422922 Довгий Юрій Володимирович.
 
Рената Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ольга ()
0972422922 Довгий Юрій Володимирович.
Дякую!
 
наталья Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, наркологічна клініка Доктор Благо Плюс розташована не на Таїровому, а на Дмитра Донського.
Теж чоловік там роки 2 тому лежав. Спайси зробили свою справу. Бігав за мною з сокирою. Лікування зайняло до 20 днів. Зараз нормальний і адекватний.
Юрій Володимирович справді людяний лікар, тільки завжди зайнятий у розрив із пацієнтами, родичами та персоналом. Іноді доводилося чекати його на ресепшині, але в іншому, задоволена його роботою. Теж можу рекомендувати.
 
Dmitriii Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся, Юра нормальний мужик і лікар. Не раз виручав мене після загулів і приводив до тями. Багато не дере, вимогливий і серйозний.
 
Рената Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки. Дуже допомогли. Дійсно Юрій Володимирович хороший лікар і нормальна людина. Спочатку опитав, потім пояснив лікування і всі ризики, підводні камені та можливі питання щодо здоров'я. Ціну не накручував. За часом не просив прописати доньку.
Результат на обличчя. Уже 2 місяці як пройшло лікування, все добре. Мені спокійно. Лікування і реабілітація пройшли успішно. Дякую ще раз.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Нарколог Одеса Таїрове (Нарколог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: