Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса центр (Психоневролог у Одесі центр)
Психоневролог Одеса центр
Ефімія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоневролог Одеса центр


Здрастуйте! Я шукаю психоневролога з досвідом роботи з пацієнтами, які страждають від обсесивно-компульсивного розладу. Якщо хтось знає хорошого фахівця, будь ласка, поділіться інформацією!
 
Маїна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто не можу не поділитися своїм позитивним досвідом лікування. Я проходив лікування у психоневролога Шевчук Ірини Миколаївни, і це було неймовірно ефективно. Рекомендую її всім!
 
Милиця Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Маїна, згоден з Вами на 100%. Вона справді знає свою справу і допомагає своїм пацієнтам.
 
Таяна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго страждав від нервових розладів, але зустріч із Шевчук І.М. змінила все. Вона не просто лікар, вона справжній рятівник.
 
Федора Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Таяна, у мене були схожі проблеми, і її лікування дало приголомшливі результати. Вона найкраща!
 
Ярана Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо комусь потрібен хороший психоневролог, то я однозначно рекомендую Шевчук Ірину Миколаївну. Вона змінила моє життя на краще.
 
Фотина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Ярана, мені пощастило, що я потрапив до неї на консультацію. Її професіоналізм і турбота про пацієнтів незрівнянні.
 
zinaaa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаєте, у мене була проблема з панічними атаками, але Шевчук Ірина Миколаївна дійсно допомогла мені впоратися з цим.
 
margarett2 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
zinaaa, так, я теж був їй пацієнтом і тепер почуваюся набагато краще. Вона чудовий психоневролог.
 
bogddana2 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була депресія, і я був на межі. Але Шевчук Ірина Миколаївна просто врятувала моє життя. Вона така розуміюча і професійна.
 
Ліна5 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, де я можу знайти Ірину Шевчук?
 
zinaaa Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна веде прийом на Генуезькій 1/2 у Лікаріумі, контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Elza77 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте хорошого психоневролога, то Шевчук Ірина Миколаївна - найкращий вибір. Вона допомогла мені впоратися з тривожністю, і тепер я почуваюся набагато впевненіше.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса центр (Психоневролог у Одесі центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: