Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейні лікарі Одеса відгуки (Сімейні лікарі Одеса відгуки)
Сімейні лікарі Одеса відгуки
ОлесяО Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейні лікарі Одеса відгуки


Шукаю грамотного сімейного лікаря, була у багатьох, але знайти грамотного поки не вдалося. Може зможете порекомендувати мені хорошого фахівця.
 
Феміда Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу рекомендувати Левіну Л.М. з клініки Лікаріум.  Її призначення виявилися дуже ефективними і вже на третій день лікування мені стало набагато легше. Виходячи з усього цього, мені хочеться відзначити її високий професіоналізм.
 
Стася Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - супердоктор! Лікуюся в неї. Знаючий фахівець, який чітко аргументує свої призначення. Дуже складно знайти такого грамотного сімейного лікаря в наш час.
 
Ялина Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи, вражена. Не думала, що бувають сімейні лікарі з таким рівнем знань. У кого тільки не була, і лише Людмила Миколаївна поставила правильний діагноз і призначила лікування. Рекомендую!
 
Луїза Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже-дуже подобається Людмила Миколаївна. Незвичайно уважна, доброзичлива, вміє знайти підхід навіть до норовливих пацієнтів, які не бажають приймати ліки. А найголовніше, дуже грамотний лікар.
 
Мілена Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна врятувала моє життя! Я прийшла до неї без жодної надії на одужання. Інші сімейні лікарі лікували бронхіт, тоді як тільки Левіна запідозрила тромбоемболію легеневих артерій, призначила потрібні аналізи й обстеження, посприяла в госпіталізації... Вдячна за чуйність, професіоналізм!
 
Анжела40 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
У підсумку, її лікування мені допомагає, Людмилі Миколаївні все вдалося. Я анітрохи не розчарувалася, що звернулася саме до неї, мене все влаштувало. На мою думку, вона хороший професіонал у своїй справі. Можу її рекомендувати!
 
Оліса Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже компетентний фахівець і дуже добре знає свою справу. Досконально капається в причинах виникнення проблеми, робить усе необхідне. Приваблює до себе і дуже приємна.
 
Андріана Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Людмили Левіної, дуже задоволена. Грамотна, врівноважена, призначила лікування, яке допомогло.  Уклала з нею декларацію і дуже задоволена!
 
Гелія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше побачила, щоб у лікаря був такий ґрунтовний підхід. Людмила Миколаївна точно нічого не упустить, про все розпитає, все перевірить, перевірить ще раз, порівняє і підбере таке лікування, після якого точно стане краще. Спокійний, урівноважений і дуже відповідальний лікар.
 
Жозефіна Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зрозуміла, що Людмила Миколаївна, хороший лікар, дайте її контакти.
 
Луїза Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна приймає в клініці Лікаріум, телефони клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Дебора Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважаю, що Людмила Левіна - лікар від Бога! Точний діагноз, правильно, грамотно призначений курс лікування - і я здорова. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейні лікарі Одеса відгуки (Сімейні лікарі Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: