Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Огляд гінеколога Одеса відгуки (Огляд гінеколога Одеса відгуки)
Огляд гінеколога Одеса відгуки
Кейла Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Огляд гінеколога Одеса відгуки 


Доброго вечора всім! Може хтось підкаже, до якого гінеколога краще звернутися для огляду? Цікавлять відгуки про кваліфікованих фахівців.
 
Керен Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Колосову Олесю Василівну - приголомшливий лікар, який знає свою справу. Чуйна, уважна, ставиться з турботою. Нічого зайвого не випише. Велася у неї протягом трьох років. Дуже подобається!
 
Гіра Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий і найкомпетентніший лікар для мене на сьогоднішній день - це Гарбузенко Наталія Дмитрівна. Людина з величезної літери. За чотири роки лікування у різних лікарів ніхто не знав, що зі мною, перенесла операції, але господь послав мені Наталію Дмитрівну, коли надії вже не було. Вона поставила мені точний діагноз, виписала направлення на аналізи, про які я раніше й не чула, сказала зробити МРТ. І за результатами дійсно її діагноз виявився вірним на всі 100%! Видно, що Наталя Дмитрівна любить свою роботу і своїх пацієнток, завжди дуже добра, все розповість, пояснить, заспокоїть, з нею почуваєшся, як поруч із мамою. Раджу!
 
Ідіт Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
І я всім щиро і від душі рекомендую Колосову Олесю Василівну, як уважного і кваліфікованого фахівця, а також просто чудову і душевну людину-доктора з великої літери.
 
Біна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Як це здорово знайти професійного гінеколога! Уже кілька років звертаюся тільки до Гарбузенко Наталії Дмитрівни. Вона дійсно лікує.
 
Голда Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова О. В. дуже розуміюча людина і відмінний фахівець. У неї індивідуальний підхід до пацієнта. Вона ввічлива і чуйна, на прийомі не відчувала почуття дискомфорту. Усе дохідливо пояснює, консультує, видно, що лікар викладається на повну, щоб було все зрозуміло - що, навіщо і чому. Дуже обережно підходить до підбору ліків. Під її наглядом і лікуванням позбулася своєї проблеми, сподіваюся, що надовго.
 
Брітні Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Гарбузенко Наталія дуже кваліфікований фахівець. Я не вперше вже відвідую її. У мене була проблема з гінекології, вона не тільки мене обстежила ретельно, а й призначила лікування, яке допомогло Дуже рекомендую її.
 
Юзефа Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосову Олесю Василівну мені порадили знайомі, як хорошого фахівця гінеколога. Я не засумнівалася в її компетентності та навичках у роботі. Відмінний лікар, чудове ставлення до пацієнта. Вона дуже доброзичлива і видно, що лікар дійсно хоче допомогти.
 
гражина Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна зарекомендувала себе з хорошого боку. Тепер до неї і я буду звертатися. Дуже сподобалося, що вона уважно мене вислухала, була ввічлива і доброзичлива. Дала дуже багато хороших і нових порад. Відповіла на всі мої запитання. Я залишилася задоволена.
 
Варфоломія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як мені записатися до Гарбузенко Наталії Дмитрівни?
 
Брітні Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Записуйтеся на консультацію за телефоном +380660081932. Впевнена, не пошкодуєте!
 
Малта Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені хочеться потрапити до Колосової О.В, підкажіть, де вона приймає?
 
Юзефа Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Для запису до Колосової Олесі Василівни можна зателефонувати за номером 096-671-75-63. Вона приймає в МКЛ №10.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Огляд гінеколога Одеса відгуки (Огляд гінеколога Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: