Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Найкращий сімейний лікар Одеси відгуки (Найкращий сімейний лікар Одеси відгуки)
Найкращий сімейний лікар Одеси відгуки
Леоніда Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий сімейний лікар Одеси відгуки


Доброго дня, дорогі форумчани! Я знаю, що Ви знаєте багато чого в нашому місті. Порекомендуйте мені не просто хорошого, а саме грамотного сімейного лікаря.
 
Калі Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна Левіна спостерігає нашу сім'ю протягом багатьох років. Дуже уважний лікар, завжди уважно вислухає, з повагою. Лікування, призначене завжди якісне. Хочеться в системі охорони здоров'я побільше бачити таких лікарів!
 
Полька Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Перебуваю на обліку в цього лікаря і можу підтвердити, що Людмила Миколаївна завжди вислухає, призначить потрібне обстеження, потрібні медикаменти для лікування випише. Однозначно рекомендую цього лікаря!
 
Зефір Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Як же добре потрапити в руки хорошого фахівця. У наш час це величезна рідкість. Через свій вік звертаюся до лікарів не часто, але якщо вже "прихопило", тільки до досвідченого лікаря! Яким і є Левіна Людмила Миколаївна!
 
Ліна Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний, компетентний лікар. Завжди вислухає. Призначить правильне лікування. Чуйна, доброчесна, терпляча, що важливо в цій професії. Людмила Миколаївна - найкращий лікар!
 
Цукерка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Левіна - лікар і людина з великої літери. Доступно пояснює, вникає в суть проблеми, грамотно підбирає лікування.
 
Цезар Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз дуже складно знайти "свого" лікаря, тому і я вирішила залишити відгук.  Людмила Миколаївна дуже-дуже привітна і доброзичлива жінка! А найголовніше - фахівець своєї справи! Лікар, який заспокоїть і призначить грамотне лікування! Хворіти - це, звісно, погано, але якщо лікуватися - тільки до лікаря Левіної!
 
Феліція Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Левіна Людмила Миколаївна - чудовий і дуже уважний сімейний лікар! Дуже сподобалося, як мене прийняли та професійно поставили мені діагноз і прописали потрібні ліки. Одужала на раз-два! Усім рекомендую!
 
Данна Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Доводиться часто звертатися до лікарів, і Людмила Миколаївна - одна зі спеціалістів, яка призначить грамотне лікування і дає роз'яснення щодо профілактики захворювання.
 
Ілена Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто лікується у Людмили Миколаївни, залиште її координати.
 
Цукерка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на прийом до Людмили Миколаївни ви можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88, приймає вона на Французькому бульварі в клініці "Лікаріум".
 
Діодора Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і уважний фахівець! Вразило чуйне і людське ставлення, чого не вистачає в інших лікарів. Чітко поставила діагноз і призначила якісне лікування! Розповіла про профілактику.
 
Леоніда Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна всім, хто відгукнувся! Тепер я знаю, до кого потрібно звертатися.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Найкращий сімейний лікар Одеси відгуки (Найкращий сімейний лікар Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: