Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дмитренко Алла Михайлівна Одеса відгуки (Дмитренко Алла Михайлівна Одеса відгуки)
Дмитренко Алла Михайлівна Одеса відгуки
МадленаМ Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитренко Алла Михайлівна Одеса відгуки


Дівчата, замучив псоріаз, порадив Дмитренко Аллу Михайлівну, що можете сказати про цього лікаря? Чи варто до неї звертатися?
 
Ава Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
МадленаМ, я можу вам сміливо порадити Аллу Михайлівну. Я періодично звертаюся до неї вже багато років, вона допомагає підтримувати зовнішній вигляд на рівні і вирішувати дерматологічні проблеми.  У неї величезний досвід дерматолога, досконале знання шкіри, впевнене володіння сучасними методиками, а також такі особисті якості, як делікатність, доброзичливість до пацієнта, роблять Аллу Михайлівну дуже популярним фахівцем.
 
Sunflower7 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу рекомендувати Аллу Михайлівну за її професіоналізм і підхід у лікуванні атопічного дерматиту. Було призначено мінімум лікарських засобів, але дуже правильно підібраних, які одразу справили ефект на шкірі.
 
Мартаа Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
У моїй ситуації Алла Михайлівна відразу побачила суть проблеми і призначила лікування. У міру спілкування з нею я розуміла, що вона точно знає, як лікувати. І надії виправдалися на 100 %, виконуючи всі рекомендації, я отримала результат, як то кажуть, на обличчя.
 
Елен Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотність лікаря Дмитренко Алли Михайлівни здивувала до глибини душі! Ще в коридорі вона помітила і визначила мій діагноз, а в кабінеті не поспішаючи і спокійно мені описала всю мою проблему. Розчесала ногу і промучилася з раною півроку, поки з неї не стала витікати рідина. Виявилося - це екзема і з кваліфікованим лікарем я вилікувала її за тиждень!  За кваліфікацію цього лікаря, я готова кричати на кожному провулку!
 
Феодосія Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєю хворобою рішень небагато. У мене псоріаз. Я якось уже звиклася, нещодавно мені порекомендував сходити до дерматолога Дмитренко А.М.. Саме відтоді я знайшла свого лікаря. Лікування в комплексі, яке вона виписує, дає тривалі ремісії. Я дуже задоволена результатом, рекомендую!
 
Аполлінарія Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а я спостерігалася у Алли Михайлівни у зв'язку з діагнозом акне важкої форми. Прийшла від іншого лікаря, бо не було результату. До Алли Михайлівни потрапила за рекомендацією знайомої і не пошкодувала. Своєчасно і в повному обсязі виконуючи її рекомендації вдало завершила терапію. Результат вразив!
 
Люда1980 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, в яку клініку звернутися, щоб потрапити до Алли Михайлівни?
 
Мартаа Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
У МЦ "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6, Алла Михайлівна приймає строго за записом.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
А як можна записатися?
 
Елен Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
0679049003, 0500137361 - це особисті телефони Алли Михайлівни.
 
Клеопатра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний лікар, що дуже важливо для дерматолога. Лікування її допомагало і допомагає. Користуюся її рекомендаціями вже не вперше, всі симптоми знімаються буквально в перший час. Якщо вам потрібен хороший дерматолог, обов'язково відвідайте Аллу Михайлівну.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дмитренко Алла Михайлівна Одеса відгуки (Дмитренко Алла Михайлівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: