Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Шевчук Ірина Миколаївна Одеса відгуки (Шевчук Ірина Миколаївна Одеса відгуки)
Шевчук Ірина Миколаївна Одеса відгуки
Mariana1989 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Шевчук Ірина Миколаївна Одеса відгуки


Вітаю всіх! Хотів би дізнатися, які враження у вас про психоневролога Ірину Шевчук? Чи є позитивні результати після її консультацій?
 
Mason Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю! Після консультацій у психоневролога Ірини Шевчук я почуваюся зовсім іншою людиною. Її підхід і поради допомогли мені впоратися з тривожністю і депресією.
 
Dylan20 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене тільки позитивні враження про доктора Ірину Шевчук. Її консультації допомогли мені розібратися з особистими проблемами та підвищити рівень самооцінки.
 
CharlieК Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна - справжній професіонал. Після її консультацій я почав краще розуміти себе і свої емоції. Це дало мені велику впевненість.
 
LucyК Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були складнощі з управлінням стресом, і Ірина Миколаївна допомогла мені навчитися керувати ним. Її методи дійсно працюють.
 
Рената4520 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин Ірини Шевчук я помітив значне поліпшення в моїх стосунках з оточуючими та рівні конфліктів. Її поради дуже цінні.
 
Isla Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна допомогла мені впоратися з посттравматичними стресовими станами. Я вдячний їй за її професійний і терплячий підхід.
 
MiaДана Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Ірину Шевчук як досвідченого психоневролога. Після консультацій у неї в мене стало більше впевненості в майбутньому.
 
Amelia_Ava Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Шевчук - чудовий фахівець, який допоміг мені налагодити баланс між роботою та особистим життям. Результати її консультацій очевидні.
 
JessicaКУЛ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Після консультацій у Ірини Шевчук я почав краще розуміти свої емоції та реакції. Її робота справді цінна.
 
Logan Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Зацікавив цей фахівець, можете поділитися її контактними даними.
 
Рената4520 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, тримайте - Ірина Миколаївна працює в клініці Лікаріум, контактні телефони клініки, за якими можна записатися на прийом - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Riley78 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Шевчук - чудова людина і професійний психоневролог. Вона допомогла мені повернути радість життя і розуміння себе.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Шевчук Ірина Миколаївна Одеса відгуки (Шевчук Ірина Миколаївна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: