Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування тазового болю в жінок Одеса (Лікування тазового болю в жінок Одеса)
Лікування тазового болю в жінок Одеса
Alpha Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування тазового болю в жінок Одеса 


Вітаю! Шукаю рекомендації щодо лікаря, який спеціалізується на лікуванні тазового болю в жінок. Якщо у вас є досвід лікування у такого лікаря, який допоміг вам впоратися з цією проблемою, поділіться, будь ласка, вашими враженнями.
 
Amira Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, була у Колосової з тазовим болем, і вона - професіонал! Обстеження, увага, ефективне лікування - все просто на вищому рівні. Дуже задоволена результатами!
 
Nastua07 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж звернулася до Колосової. Це лікарка, яка знає, як впоратися з тазовим болем. Дуже грамотна і професійна. Рекомендую всім!
 
Агафонова Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зверталася до Міщенко з тазовим болем і залишилася задоволеною. Вона не тільки чудовий лікар, а й тактовний психолог. Лікування - ефективне!
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Міщенко - моя рятівниця! З нею я зрозуміла, що тазовий біль може бути переможений. Лікування проведено так, що я почуваюся абсолютно здоровою. Дуже вдячна!
 
Caroline Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова і Міщенко - це лікарі, до яких варто звертатися! З тазовим болем не варто мучитися, просто записуйтеся і вони вам допоможуть. Ці лікарі знають, що роблять!
 
Sashhha Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко - лікар із золотими руками! Дуже задоволена лікуванням тазового болю. Якщо комусь цікаво, як записатися до Ольги Опанасівни, раджу телефонувати в клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Irada Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - це не просто лікар, це справжній талант! Вона допомогла мені з тазовим болем, і я тепер почуваюся чудово. Рекомендую!
 
Павла789 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко - лікарка, якій можна повністю довіритися! Звернулася з тазовим болем, і вона провела лікування на найвищому рівні.
 
Лапуля Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а координати Олесі Колосової можете залишити?
 
Nastua07 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - Олеся Колосова приймає в МКЛ №10 на Малиновського, її контактний телефон - 0966717563.
 
Павлина Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова і Міщенко - справжні маги в медицині! Консультувалася в обох із тазовим болем. Увага, ретельні обстеження, професійне лікування - просто чудово!
 
МіаСофія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова і Міщенко - це найкращі лікарі з тазових болів!  Звертайтеся, не пошкодуєте!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування тазового болю в жінок Одеса (Лікування тазового болю в жінок Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: