Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог додому Одеса (Дерматолог додому Одеса)
Дерматолог додому Одеса
romanovich Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог додому Одеса


Добрий день! Підкажіть дерматолога, який може виїхати додому?
 
Irada Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Дмитренко Алли Михайлівни, дуже хороший дерматолог і виїжджає додому.
 
Anisya Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший фахівець! Допомогла якісно і правильно вирішити проблему! Все дуже сильно сподобалося, рекомендую!  З моєю проблемою допомогла впорається тільки вона, тепер буду звертатися тільки до неї.
 
Burova Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно звернулася до Алли Михайлівни відразу з двома проблемами, і була дуже приємно здивована. Вона з першої хвилини викликає прихильність до себе, уважно вислухала проблеми, що хвилюють мене, провела ретельне обстеження, заспокоїла, що все лікується і що не варто так сильно переживати.  Рекомендую!
 
Alyonka1985 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасна лікарка Алла Михайлівна, а я їх обійшла чимало, точний діагноз і тут же лікування. У моєму випадку просто врятувала від мук. Для мене більше немає питання, до якого дерматолога піти, тільки до лікаря Дмитренко! Чуйна, уважна і компетентна лікарка!
 
веронія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Такої уваги і професіоналізму я не отримувала дуже давно, як у Алли Михайлівни. Швидко відреагувала на проблему. Аналізи, крапельниці, постійний контроль! Лікар на зв'язку не тільки в робочий, але доступна і в неробочий час, що особисто в моїй ситуації було необхідно.
 
Милиця Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал із великої літери. Призначила курс лікування і результат не змусив себе довго чекати. Полегшення настало, буквально, на другий день.
 
Ромашка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний фахівець. Викликали додому, у доньки пелюшковий дерматит не могли ні як вилікувати, тільки Алла Михайлівна могла впоратися. Як для діток дуже рекомендую.
 
Хриса Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася кілька разів із дерматитом і проблемою акне, Алла Михайлівна дуже уважно вислуховує і призначає завжди потрібне лікування. Рекомендую.
 
28Tatyana Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, шукаю грамотного дерматолога, залиште контактний телефон Алли Михайлівни.
 
веронія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю, 0679049003, 0500137361. Звертайтеся, вона обов'язково допоможе.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог додому Одеса (Дерматолог додому Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: