Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Оксана Анатоліївна Полюлях Одеса відгуки (Оксана Анатоліївна Полюлях Одеса відгуки)
Оксана Анатоліївна Полюлях Одеса відгуки
Ліанаа Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна Полюлях Одеса відгуки


Мені скоро народжувати, для себе вибрала п'ятий пологовий будинок. Радять народжувати в Оксани Анатоліївни Полюлях. Дівчата, хто народжував у цього акушера, залиште свої коментарі.
 
Івга Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар, професіонал своєї справи! Великий досвід! Народжувала в червні 2022, пологи були з обвиттям. Лікар грамотно і впевнено провела пологи, у післяпологовому відділенні також проявляла турботу. Шикарний лікар, раджу!
 
Еліс Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Оксани Анатоліївни. Усе дуже сподобалося. Професіоналізм, відповідальне ставлення до справи. Було планове кесарів - у день операції взагалі не хвилювалася, знала, що я в руках професіонала. Усе пройшло чудово, швидке відновлення, на другий день уже нормально ходила, акуратний шов, здорова дитина.
 
Моніка Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала під наглядом цього прекрасного лікаря і жінки! У неї приголомшлива енергетика! Саме завдяки їй пологи пройшли легко і швидко, 5 годин для перших пологів - це просто диво!
 
іррма Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - класна! Крім висококваліфікованої роботи, вона володіє чарівним даром заспокоювати і вселяти впевненість у тому, що все буде добре. З нею нічого не страшно. А шов, який вона робить під час КР, це витвір мистецтва!
 
неля Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала у Полюлях О.А. Дуже кваліфікований фахівець і жінка дуже приємна. Пологи прийняла відмінно, все спокійно пояснила як тужитися і т. д. Завдяки їй, народила без розривів і надрізів здорову доньку.
 
Елен Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, грамотна, уважна. Народжувала в неї і ні краплі не пошкодувала. Пологи пройшли швидко, післяпологовий період пройшов без будь-яких ускладнень. Усім раджу такого чудового лікаря!
 
Олива Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Оксани Полюлях. Під час пологів у дитини почалася гіпоксія. Оксана Анатоліївна дуже оперативно відреагувала і зробили екстрене кесарів розтин. Вважаю, що я їй зобов'язана життям своєї доньки.
 
Багдана Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Двічі народжувала у Полюлях. І обидва рази все пройшло чудово. Оксана Анатоліївна - чудовий лікар, чуйний, чуйний, професіонал своєї справи. Вдячна їй за своїх дітей. Народжувати тільки до Полюлях Оксани Анатоліївни.
 
Лама Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна найчудовіший лікар! Дуже їй вдячна за свою донечку, вагітність була нелегка і ситуація з пологами складалася неоднозначна, але завдяки високій кваліфікації Оксани Анатоліївни все пройшло як по маслу. Після пологів були ускладнення, але і з цим вона теж вдало впоралася. Більш кваліфікований фахівець, мені, мабуть, не зустрічався. Дівчата, йдіть народжувати тільки до акушерки Полюлях.
 
Зінуля Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, не бійтеся народжувати у Полюлях, це диво лікарка, дуже трепетно ставиться до породіль, жодного грубого слова від неї не почула, вона - майстри своєї справи!
 
ЛЛаура Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, скажіть як ви записувалися до Оксани Анатоліївни?
 
Моніка Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені її телефон дала знайома, тепер я даю вам - 0973540073. Бажаю вам легких пологів!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Оксана Анатоліївна Полюлях Одеса відгуки (Оксана Анатоліївна Полюлях Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: