Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Корекція хребта Одеса (Корекція хребта Одеса)
Корекція хребта Одеса
ОленаКарр Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Корекція хребта Одеса


Прошу порадити хорошого мануального терапевта в Одесі... У мене протрузія міжхребцевого диска, вже з'явилися сильні болі. Була в кількох "лікарів", а точніше "лікарів" - від слова брехати...

Не радити з вулиці Садиківська 21\23 лікаря Олександра Анатолійовича, номери телефонів: 0957631830, 0964304314 - бо після його "маніпуляцій" з моїм хребтом (була майже здоровою жінкою, пішла просто на масаж до нього) у мене і почалися проблеми з поперековим відділом. Щось він так не так натиснув, спочатку там усе нило (після його лікування), а через день почалися різкі болі. Пішла до нього за рекламою в маршрутки: "Мануальна терапія і масаж від 80 гривень" - тепер лікуюся... Його реклама в 168 маршрутках висить. Відгуків про нього не чула, треба було спочатку про нього дізнатися, а я дурепа і повелася на рекламу 

Також прошу не радити мануального терапевта Коробейнікова Юрія Зіновійовича, який приймає в одеській міській поліклініці номер 5, вулиця Троїцька 38, на першому поверсі в кабінеті 19, номери телефонів: 0487871782, 048 7224465, 048 7283200 і 0949474782. Його корекція хребта, за 10-15 хвилин "хрускотів", без масажу обійшлася мені в 250 гривень. На прощання сказав "займатися гімнастикою і зміцнювати м'язи", але болі не тільки не пройшли, а ще й посилилися. Після відвідин його почитала відгуки на форумах, багато незадоволених його "методикою лікування".

Також прошу не рекомендувати мануального терапевта Борисюк Борис Борисович клініка "Норма+", телефон 0487843460. Знайома моя дуже на нього скаржилася. Пішла вона за рекламою чи то в газеті, чи на телевізорі. Прийшла з м'язовими спазмами в грудному відділі, він їх не помітив і взявся працювати з шиєю, бо нібито "там проблема більша", а болі в грудях (за яких дихати важко) і так потерпіть! Знайома була ним дуже незадоволена, теж після нього шукає хорошого фахівця!

Прошу реальні відгуки про фахівців, які виконують корекцію хребта в Одесі, а також рекомендації хороших фахівців. Рекламу не кидайте, по рекламі вже ходила, рекомендації потрібні від людей, хто реально користувався послугами "фахівця", а не колись чув десь. Заздалегідь дякую!
 
Катериночка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ОленаКарр ()
Коробейнікова Юрія Зіновійовича, який приймає в одеській міській поліклініці номер 5, вулиця Троїцька 38, на першому поверсі в кабінеті 19, номери телефонів: 0487871782, 048 7224465, 048 7283200 і 0949474782
Про них не вперше читаю негативні відгуки.

Ви йдіть на корекцію хребта тільки за рекомендацією, а то вже через недбайливих фахівців маєте проблеми зі здоров'ям.
 
ОленаКарр Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Катериночка ()
Ви йдіть на корекцію хребта тільки за рекомендацією, а то вже через недбайливих фахівців маєте проблеми зі здоров'ям.
Дякую, так і шукаю. Шукаю відгуки, рекомендації. Поки що вартісного фахівця ще не знайшла.
 
Galina Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
ОленаКарр, усе правильно каже Катериночка - треба йти тільки за рекомендаціями.

Я вже кілька разів рекомендувала на цьому форумі мануального терапевта - масажиста, який дуже мені допоміг. Ось тема про нього (посилання http://uaodessa.com/forum/36-2468-1 ). Корекцію хребта робить і начебто всі види масажів теж. Болі були жахливі, але пощастило, що подруга його порекомендувала мені.

Кілька моїх знайомих до нього на лікування відправила, всі задоволені, з цього форуму багато "постійних користувачів" до нього ходить, тільки позитивні відгуки та рекомендації, які можна зустріти і в інтернеті теж. Звати його Владислав, приймає в Одесі на вулиці Богдана Хмельницького, район Молдованка, майже центр міста. Номери його телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792

Тож із корекцією хребта можете спокійно звертатися до нього, я впевнена, він допоможе. Бере за сеанс не дорого. Іноді, правда, до нього важко записатися, дуже довга черга.
 
ОленаКарр Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Галино, спасибі за рекомендацію. Почитала тут на форумі й пошукала в інтернеті, ним люди дуже задоволені. Відгуки знайшла про Владислава тільки позитивні.

Скажи, а справді він бере так недорого?! Ціна сеансу корекції хребта і масажу від 50 до 70 гривень?
 
Galina Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно не відповім, не знаю. Начебто ціну він не піднімає, як я знаю, хоче, щоб не тільки "заможні громадяни" до нього ходили, але могли б і собі дозволити лікування люди "робітничого класу". Я завжди давала йому трохи більше, ну як би на чай. 
Якщо й підняв ціну за сеанс, то не думаю, що на багато. Наберете і дізнаєтеся!
 
Катериночка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію і посилання на відгуки про фахівця. Теж сходжу до нього, а то давно мучать проблеми з шиєю і попереком.
 
ОленаКарр Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, зателефонувала йому. Ціна корекції та масажів колишня. Домовилися, що прийду до нього в понеділок удень, на вечір усе розписано в нього.

Галочко, ще раз дякую тобі за рекомендацію і чуйність! Я дуже задоволена, що знайшла пристойного мануального терапевта. Дай Бог, зроблю в нього корекцію і буду спокійно жити, без болю.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Корекція хребта Одеса (Корекція хребта Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: