Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування болісних місячних в Одесі (лікування болісних місячних в Одесі)
Лікування болісних місячних в Одесі
Nessa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування болісних місячних в Одесі


Форумчанки, вітаю! Хтось із вас стикався з проблемами в менструальному циклі і знаходив хорошого гінеколога для лікування? Мені потрібні рекомендації!
 
Fluffy Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я зверталася до Колосової Олесі. Вона просто диво! Дуже уважна, детально вислуховує всі скарги, проводить дослідження. З її допомогою мій цикл стабілізувався!
 
Enigma Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
О, Колосова О.В. - чудова лікарка! У мене теж були проблеми, і вона допомогла мені підібрати правильне лікування. Особливо важливо, що вона пояснює все доступно і дає слушні поради.
 
Lemon4ik Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не підтримати! Колосова Олеся дійсно професіонал своєї справи. Її рекомендації щодо зміни способу життя та дієти дали чудові результати.
 
Coco Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була проблема з циклом через стрес. Звернулася до Міщенко, і вона не тільки виписала лікування, а й дала поради щодо релаксації. Усе пішло на поправку!
 
Iguana Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене проблеми з циклом були через гормональний дисбаланс. Міщенко О.О. підібрала мені чудові препарати, і я помітила поліпшення вже через кілька місяців.
 
MeLisa Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Обалдеть, дівчата, спасибі за рекомендації! Я теж зіткнулася з проблемами, і не знала, куди звернутися. Подумую записатися до Міщенко Ольги. Як це зробити?
 
Coco Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб записатися до Міщенко Ольги, зателефонуй у клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87, вона знаходиться на Генуезькій 1/2.
 
Lиsичка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна контакти клініки, де Колосова приймає?
 
Lemon4ik Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Міська лікарня №10 на Малиновського, контактний телефон Олесі Василівни - 380966717563. Я ось у неї теж лікувалася, і сервіс на висоті.
 
CJIoHuK Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся - моя рятівниця! Вона підказала мені про деякі природні методи, які допомогли поліпшити стан. Рекомендую!
 
Каби Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до лікаря-гінеколога Міщенко Ольги. Дуже компетентна й уважна лікарка! Що мене вразило - вона не тільки виписала ліки, а й провела повну діагностику, щоб виявити причину.
 
lopata Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за поради, дівчата!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування болісних місячних в Одесі (лікування болісних місячних в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: