Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса відгуки (психоневролог у Одесі відгуки)
Психоневролог Одеса відгуки
Jacqueline Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоневролог Одеса відгуки


Здрастуйте, шановні форумчани! Мій друг зіткнувся з серйозними психологічними проблемами і нам потрібен досвідчений психоневролог. Поділіться, будь ласка, рекомендаціями до хороших фахівців.
 
Іриза Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порадити Ірину Миколаївну Шевчук. Вона як чарівник, який виганяє всі мої темні думки. З її допомогою я перемогла важку депресію, яка мучила мене роками. Рекомендую її всім!
 
Зіда Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були серйозні проблеми з харчовою поведінкою, і я майже втратив надію на одужання. Але Ірина Миколаївна просто дивовижна! Вона допомогла мені знайти баланс і контроль над їжею. Тепер я почуваюся справжньою людиною знову.
 
Віда Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя історія була складною - маніакально-депресивний психоз. Ірина Шевчук знайшла правильний підхід і зробила моє життя набагато кращим. Вона - справжній рятівник.
 
Іоланта Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були психози різної етіології, і я боявся навіть піти на прийом. Але Ірина Миколаївна швидко знайшла корінь проблеми і розробила план лікування. Тепер я можу жити без страху.
 
Зориночка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я страждала від маревного розладу і галюцинацій. Завдяки Ірині Шевчук, мої думки стали більш ясними, і я перестала бачити речі, яких немає. Вона - справжній ангел.
 
Мелітта Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго мучився від депресії і боявся звернутися по допомогу. Але, коли я познайомився з Іриною Шевчук, я відчув надію. Вона швидко знайшла підхід до мене і допомогла мені перемогти демонів усередині мене.
 
Івана Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Я просто не знаю, як висловити свою подяку Ірині Шевчук. Вона не просто лікує, вона зцілює душі. Моя депресія зникла, як рукою зняло. Усім раджу звернутися до неї.
 
Сірі Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кількох років боротьби з розладами, я знайшов Ірину Миколаївну. Вона просто дивовижна лікарка і психотерапевт. Тепер у мене є надія на світле майбутнє.
 
Климентій Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна врятувала моє життя. Я вже не вірила, що зможу знову жити нормально, але вона допомогла мені подолати психоз і повернутися до нормального життя.
 
Локі Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, можна дізнатися, де приймає Ірина Миколаївна?
 
Івана Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна приймає в клініці Лікаріум, телефони для запису - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Валерік Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас є якісь психічні проблеми, то Ірина Миколаївна - це ваша остання надія. Вона вилікувала мене від розладів і дала мені новий шанс на щасливе життя.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса відгуки (психоневролог у Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: