Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Приватний гінеколог Одеса (приватний гінеколог Одеса)
Приватний гінеколог Одеса
Анархистка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Приватний гінеколог Одеса


Дівчата, потрібна ваша допомога! Шукаю гінеколога з хорошим досвідом у лікуванні гінекологічних захворювань. Якщо у вас є лікар, якого ви б порадили, розкажіть, будь ласка.
 
Жакі Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто не можу не поділитися своїм захопленням від відвідувань Колосової Олесі Василівни! Кілька разів була у неї на прийомі, і щоразу йду в захваті. Грамотний фахівець, завжди відповість на всі питання і проведе ретельний огляд. Результати лікування теж вражають! Однозначно рекомендую.
 
Анитка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна на всі 100%! Колосова Олеся Василівна - просто знахідка! Атмосфера на її прийомі така комфортна, що забуваєш про сором. Лікування у неї - це як догляд за собою з любов'ю. Обов'язково ще повернуся!
 
Феня Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Так само була приємно здивована лікарськими якостями Колосової! Дуже делікатна, завжди уважно слухає, і що для мене важливо, інформує про все в процесі лікування. Сміливо рекомендую!
 
АкираКА Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
А в нас у місті ще є чудова лікарка - Міщенко Ольга Опанасівна! Дуже уважна, делікатна, і лікування в неї - це просто вищий рівень! Велике спасибі їй за турботу.
 
Зарія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу втриматися, щоб не додати свої захоплені відгуки про Міщенко Ольгу Опанасівну! Професіонал своєї справи, завжди тримає в курсі, і лікування у неї проходить як по маслу.
 
Настюша Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Міщенко дійсно дивовижний лікар! У мене був випадок термінового лікування, і вона впоралася на ура. Завдяки її професіоналізму, процес лікування був чудовий.
 
Коллі Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова і Міщенко - найкращі в Одесі! Ніколи не підводять, завжди на висоті.
 
AFRODITA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна до них записатися?
 
Настюша Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна веде прийом у клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Анитка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова О.В. працює в лікарні № 10 на Малиновського, її контактний номер телефону - 0966717563.
 
Sweetums Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно була у Колосової вперше, і тепер я розумію, чому її так хвалять. Кращого лікаря і не знайти! Дякую, що підказали!
 
лерка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Завжди була скептично налаштована до лікарів, але Колосова і Міщенко розвіяли всі мої сумніви. Записалася на прийом, і не шкодую жодного разу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Приватний гінеколог Одеса (приватний гінеколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: