Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог терапевт Одеса відгуки (Гінеколог терапевт Одеса відгуки)
Гінеколог терапевт Одеса відгуки
Fedora Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог терапевт Одеса відгуки


Дорогі форумчанки! Шукаю рекомендації щодо терапевта-гінеколога і сподіваюся на вашу допомогу. Якщо у вас є лікар, який вам допоміг впоратися з якимись гінекологічними питаннями, розкажіть, які аспекти його роботи вас здивували і порадували?
 
EmilyМал Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати Міщенко Ольгу Опанасівну! Була на прийомі кілька разів, і щоразу йшла задоволеною. Грамотний фахівець, завжди уважно слухає і детально відповідає на запитання. Атмосфера на прийомі така комфортна, що навіть не відчуєш жодного сорому. Результати лікування - вище всяких похвал!
 
Emi78 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна на 100% з попереднім відгуком! Міщенко Ольга Опанасівна - справжній професіонал своєї справи. Я теж звернулася до неї кілька разів, і вона завжди була дуже делікатна й уважна. Рекомендую!
 
Lily7895 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
І я в захваті від Міщенко! Я мені здається, що вона найкращий лікар у місті. Проводить огляди так, що видно, що знає свою справу. Атмосфера на прийомі - просто відпад! Рекомендую всім!
 
Ava1978 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
До речі, ще один чудовий лікар - Колосова Олеся Василівна. Дуже уважна і делікатна. Інформує пацієнта на кожному етапі лікування. Була приємно здивована оперативністю та результатами. Рекомендую!
 
Heather Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова теж заслуговує на увагу! Делікатна, інформативна, і лікар, на якого можна покладатися. Оперативне лікування і якісні результати. Рекомендую!
 
Sophie Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу додати свій плюс у скарбничку Міщенка і Колосової. Обидві лікарі - професіонали своєї справи. Уважні, добрі, і результати лікування вражають. Рекомендую всім, хто цінує своє здоров'я!
 
Mia4519 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся - найкраща! Була у багатьох гінекологів, але вона просто чарівниця. Завжди знаходить підхід, відповідає на всі запитання, і результати лікування вражають. Рекомендую з упевненістю!
 
IsabellaКа14 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена, що звернулася саме до Колосової Олесі. Делікатна, уважна, і оперативна. Дякую за якісне лікування!
 
LucyК Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, дівчатка! Цікавить, як можна записатися до цих гінекологів?
 
Heather Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Колосова приймає в лікарні на Малиновського, зв'язатися з нею можете за телефоном - 0966717563.
 
Lily7895 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Radia Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко і Колосова - найкращі! Завдяки їм минули всі страхи перед візитами до лікарів. Дуже грамотні, уважні, результати лікування на обличчя. Рекомендую з обома руками!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог терапевт Одеса відгуки (Гінеколог терапевт Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: