Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Кращий акушер 1 пологовий будинок Одеса (Кращий акушер 1 пологовий будинок Одеса)
Кращий акушер 1 пологовий будинок Одеса
Муля Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращий акушер 1 пологовий будинок Одеса


Здраствуйте! Дівчата. хто знає або народжував у хорошого акушера з пологового будинку №1, порекомендуйте. Хочу знайти саме хорошого акушера, з яким під час пологів буде спокійно й не страшно.
 
рига Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Жахливий пологовий будинок, більше туди ні ногою, лікарям по фіг, до тебе і ставлення ніяке. У підсумку втратила дитину на 20 тижні. Якщо якісь скарги, то лікаря години три чекаєш, а то і взагалі не приходять, особливо у вихідні. Лікарі нічого толком не можуть пояснити і не хочуть, розмовляють крізь зуби, ставлення до пацієнтів залишає бажати кращого. У цьому пологовому будинку тільки й можуть, що гробити життя.
 
Гарне Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
З моменту переходу порога в процедурний кабінет зрозуміла, що помилилася з пологовим будинком. У зал для пологів привели, я лягла, були перейми, але я трималася і не волала як кінь, а просто часто дихала, але коли зрозуміла, що вже народжую, лежачи на боці, лікарі не повірили, я їм один раз сказала, потім другий, а вони в коридорі бігають і репетують, що не чують, що народжую, а в мене в цей час уже голова дитини між ніг. Страшно було. Потім прийшла одна персона, подивилася і всі відразу прибігли.  Дівчата, хто перший раз народжує, не їдьте туди - скотиняче ставлення до породіллі там.
 
Стася Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в першому пологовому будинку свою третю дитину. До цього була у двох різних пологових будинках, усе було добре, але цей пологовий будинок як фільм жахів. Мені здається, так, як я народжувала в цьому пологовому будинку, могла б і в полі сама народити...
 
Киріяна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, хто вже народжував, підкажіть до кого краще йти?
 
Феміда Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була довгоочікувана вагітність у 40 років, перші пологи. Довго вибирала лікаря. Дуже боялася пологів, але, поспілкувавшись із Подоляном Олександром Іллічем із сьомого пологового будинку, страх одразу ж пропав, настільки він викликає прихильність. Був весь час на зв'язку і відповідав на всі запитання. У мене були показання до планового кесаревого розтину. Операція пройшла успішно, шов ювелірний, лікар - професіонал. Його я можу з радістю рекомендувати!
 
Ліна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж мала щастя народжувати в Олександра Ілліча. Ця людина - лікар від Бога, із "золотими" руками і добрим серцем! Був плановий кесарів розтин, усе пройшло швидко, з позитивом і без ускладнень. Шов просто шикарний. Якщо хтось ще в пошуку свого лікаря, не роздумуючи, вибирайте акушера Подоляна. Для нас, для дівчаток, особливо в період вагітності, знайти такого фахівця - це подарунок! Зі 100 % упевненістю за другим підемо тільки Олександру Іллічу!
 
Ялина Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала в п'ятому пологовому будинку у лікаря Полюлях Оксани Анатоліївни. Професіонал вищої категорії, до цього було двоє пологів, і є з чим порівняти!  Дуже раджу!
 
Гелія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
За рекомендацією приятельки народжувала у Полюлях О.А. і не пошкодувала ні хвилини. Оксана Анатоліївна контролює кожен етап, підтримує і допомагає! Дуже хочеться, щоб таких лікарів було якомога більше!
 
Андріана Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перебуваю на 35 тижні, дайте, будь ласка, координати цих акушерів.
 
Ліна Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч Подолян приймає в пологовому будинку №7 на Космонавтів 11б, особисті телефони - 0960390029, 0667225294.
 
Гелія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна - 097-354-00-73, пологовий будинок №5 на Говорова 28.
 
Муля Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші рекомендації, врахую за перший пологовий будинок, а колись він вважався найкращим, а тепер найгіршим.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Кращий акушер 1 пологовий будинок Одеса (Кращий акушер 1 пологовий будинок Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: