Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дмитренко Алла Одеса відгуки (Дмитренко Алла Одеса відгуки)
Дмитренко Алла Одеса відгуки
Леоніла Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитренко Алла Одеса відгуки

Хто стикався з проблемою висипу під памперсами, була вже у багатьох дерматологів результатів нуль, зараз порадили Дмитренко Аллу, хто до неї звертався, є результат. Буду вдячна за відповіді.
 
Іванка66 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитренко Алла - наш рятівник! Усі проблеми зі шкірою, особливо в дітей, вирішуємо тільки з нею! Атопічний дерматит, сухість шкіри, різні запалення. Завжди ретельно оглядає, адекватно призначає лікування, веде протягом усього терміну лікування! Ми задоволені і спокійні за наших дітей!
 
Nino0o Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дерматолог! Прийшла до неї з неприємним висипом на обличчі в сина, вилікувала все грамотно, без будь-яких дорогих препаратів, усе було призначено за призначенням. Рекомендую її всім своїм друзям і знайомим уже кілька років.  Зверталися так само до неї з алергією та іншими шкірними захворюваннями!
 
galla44 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша лікарка, все дохідливо пояснює, з дітками розмовляє дуже приємно, що важливо. Ще перебуваємо в неї на лікуванні, але, я думаю, з її навичками - це ненадовго. Рекомендую.
 
Kristy12 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
У дитини з'явився незрозумілий висип на нозі, до Алли Михайлівни були у 3 лікарів, до пуття ніхто нічого не виписав, крім антигістамінних. А її лікування допомогло, висип пройшов на 4-й день лікування, хоча до цього тримався 20 днів. Можу сміливо рекомендувати, як хорошого дерматолога!
 
Афанасія1956 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
До того, як потрапити до лікаря Дмитренко лікували малюка 2 місяці.  Алла Михайлівна призначила інше лікування, детально все розповіла. Через два тижні після лікування в малюка все минуло. Тож якщо у вас виникли подібні проблеми, сміливо йдіть до Алли Михайлівни.
 
Gala37 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми теж зверталися до дитячого дерматолога Дмитренка А.М. Дуже хороший, доброзичливий, ввічливий, ввічливий лікар, який знає свою справу. Знайде підхід до будь-якої дитини. Дуже ретельно провела огляд і винесла своє рішення, яке надалі виявилося правильним. Усім раджу цього лікаря!
 
Сніжанка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дайте контакти Алли Михайлівни?
 
Nino0o Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю із задоволенням - 0679049003, 0500137361.
 
Єрьоміна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
А в якій клініці я можу знайти лікаря Дмитренка?
 
Іванка66 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
У МЦ "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6.
 
Леоніла Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Все сподобалося, все було добре.  Алла Михайлівна оглянула дитину і призначила лікування, яке зараз нам добре допомагає. Дякую велике.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дмитренко Алла Одеса відгуки (Дмитренко Алла Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: