Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Вертебролог місто Одеса (Вертебролог місто Одеса)
Вертебролог місто Одеса
Юзефа Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Вертебролог місто Одеса


Можете порекомендувати хорошого вертебролога, який дійсно знається на своїй спеціалізації?
 
Феміда Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Є хороший невролог-вертебролог - це Патрашку О.В. і вертебролог-мануальний терапевт Забранський В.В., яких я можу сміливо рекомендувати.
 
Алевтина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можуть підтвердити, була на консультації у Катерини Вікторівни, все грамотно пояснила і призначила лікування. Рекомендую!
 
Андреа Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була на консультації у Сергія Фернандеса, толком відповісти на мої запитання він не зміг. Я не можу його радити, як грамотного лікаря!
 
Ліна Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Я консультувалася з Курницькою Світланою Миколаївною, мені не сподобалося, на мої запитання я не почула грамотної відповіді.  Не раджу!
 
Бану Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу вертебролога Патрашку, обізнаний висококваліфікований лікар. Ще можу порадити мануального терапевта-вертебролога Забранського Владислава, його сеанси допомогли багатьом моїм знайомим.
 
Белла Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися контакти Катерини Патрашку?
 
Феміда Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Лапуля Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на консультацію до Забранського В.В?
 
Бану Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає за адресою: Б. Хмельницького 49. Контактний номер телефону - 0634877825.
 
Кирюха Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була чудова зустріч із доктором Забранським. Його глибокі пізнання в галузі неврології та вміння пояснити складні речі простою мовою вразили мене. Він провів детальне обстеження і запропонував індивідуальний план лікування. Я вдячна йому за його емпатію і професіоналізм, і без сумніву рекомендую його.
 
Феміда Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина - справжній професіонал. Я завітала до неї з проблемами нервової системи і залишилася дуже задоволена результатом. Вона провела ретельне обстеження, виявила причину мого болю і запропонувала ефективне лікування. Крім того, вона створює комфортну атмосферу, що допомагає впоратися з нервозністю. Рекомендую її всім, хто шукає досвідченого невролога.
 
Агата Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Отримала розгорнуту консультацію у Патрашку О.В. Всім рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Вертебролог місто Одеса (Вертебролог місто Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: