Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж спини Одеса (Масаж спини Одеса)
Масаж спини Одеса
Lera Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавить масаж спини в Одесі. Ціна щоб була нормальною і фахівець був хороший.

Взагалі які ціни в Одесі на лікувальний масаж спини?

Прошу порекомендувати хорошого фахівця, до якого самі зверталися, без реклами!
 
Galina Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Lera, Уже радила його в сусідній темі (посилання Хороший масажист).

Знаю, що цей хлопець поставив багато знайомих на ноги. З форуму нашого вже чоловік 10 у нього були, всі задоволені. Він робить не тільки лікувальний масаж спини, а й загальний масаж. Я в нього проходжу курс раз на 6 місяців.

Ціна у нього на масаж від 50 до 70 гривень залежно від проблем пацієнта і часу сеансу. Взагалі Одеса за послугами масажистів дороге місто, в середньому масаж від 150 до 300 гривень, але це хлопець заробляє на кількості, як я знаю, у нього по 10-12 пацієнтів на день.

Я рекомендую всім Владислава, у кого проблеми з хребтом. Молодий, але досвідчений фахівець, медик за освітою!

Його телефони: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792
 
Lera Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію. Уже була в нього два сеанси. Болі спини минули, тепер її зміцнюємо.

Масаж спини у Владислава сподобався. Ніжні, але професійні руки, плюс молодий, приємний фахівець  smile  Мені його масаж дуже сподобався. Знайшла ще в інтернеті багато хороших відгуків про нього. Свій позитивний відгук теж залишила скрізь, де змогла!

Ще раз дякую за рекомендацію. Масажист чудовий! Нехай у нього руки не болять!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж спини Одеса (Масаж спини Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: