Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 1 поліклініка (Флеболог Одеса 1 поліклініка)
Флеболог Одеса 1 поліклініка
Рікарда Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса 1 поліклініка


Дівчатка, у мене в 25 років, жах на ногах - набряки, болі, зірочки судинні, вже і венки блакитні вилізли. Майже рік як відмовилася від підборів і намагаюся лежати частіше верх ногами - не допомагає. Підкажіть хорошого флеболога, будь ласка!!!
 
Серафима Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла лікування у прекрасного лікаря Залевського Дмитра Михайловича, який знає свою справу, прекрасний фахівець! Все розповість і розкладе по поличках. Було дуже страшно, але лікар знає свою справу і може заспокоїтися, розповівши все поетапно! Звертайтеся, не пошкодуєте і будете здорові.
 
Балашова Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Дмитро Михайлович дуже уважний, грамотний, пояснив докладно, що можна і потрібно зробити в моїй ситуації. Я погодився на операцію склеротерапії. Він відмінно провів її, зараз я почуваюся чудово.
 
Gala37 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до чудового флеболога півтора місяця тому, абсолютно нічого не втратила, тільки залишилася в плюсі, бо варикозне розширення вен було вилікувано Дмитром Михайловичем.
 
QuinnAnna Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Виникли проблеми з моєю венозною системою. Давно знала Дмитра Михайловича Залевського з розповідей моєї подруги, ну, і, природно, захотілося спробувати навички фахівця. Дмитро Михайлович виправдав мої очікування, адже захворювання було усунуто, а це головне, чого мені хотілося.
 
Рузвельт Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже хочеться порекомендувати дуже обдарованого флеболога Чайку Михайла Олександровича. Відмінний лікар. Відчувається, що він фахівець своєї справи. Позбавив мене від 20-річної давності варикозних вузлів на нозі. Під час операції та оглядів завжди уважний і ввічливий. У таких лікарів як він лікуватися не страшно! Усім рекомендую!
 
Poplavskaya Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, фахівець у своїй справі! Звернулася до лікаря зі своєю проблемою - варикозне розширення вен, у дуже занедбаному вигляді. Михайло Олександрович дуже привернув до себе: доброзичливий, привітний, все розповів, пояснив. Провів операцію успішно.
 
Rabbitcute Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся з варикозним розширенням вен, больові відчуття. Була проведена операція, максимально комфортно, без больових відчуттів. Михайло Олександрович провів операцію на високому професійному рівні. Реабілітація пройшла успішно.
 
romanovich Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович - прекрасний лікар. Робив мамі операцію. Жодних ускладнень після операції не було.
 
Yasya Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Варикозне розширення вен, набряки, болі.  Доктор Чайка порадив лазерне видалення вен. Уся процедура зайняла хвилин 20. Ходити й працювати змогла відразу. Дуже задоволена лікарем, уважний персонал.  Михайло Олександрович лікар, якого б я порадила іншим.
 
Gloria09 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, поділіться контактами цих флебологів.
 
Yasya Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Чайка Михайло Олександрович, 10 лікарня Малиновського 61а, телефон 0976447223.
 
QuinnAnna Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Залевський Дмитро Михайлович, 2-ге хірургічне відділення Медіна Пастера 9, телефон 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 1 поліклініка (Флеболог Одеса 1 поліклініка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: