Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог дитячий Одеса (Дерматолог дитячий Одеса)
Дерматолог дитячий Одеса
ЛюбкаВ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог дитячий Одеса

Дуже потрібна допомога хорошого дитячого дерматолога. У дитини моєї з'явилися незрозумілі плями на шкірі. Може ви знаєте, хорошого фахівця? Напишіть.
 
Шурка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Мою дитину швидко позбавила дерматиту Дмитренко Алла Михайлівна. Це найкращий дитячий дерматолог. Дуже кваліфікований фахівець. Я вам раджу звернутися до Дмитренко Алої Михайлівни. Вона вам точно допоможе. Не витрачайте даремно час і гроші.
 
ПолінкаГ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Відмінний дитячий дерматолог. Швидко змогла прибрати у сина мікробне захворювання шкіри. Інший лікар, нам не зміг допомогти. Тепер у сина мого, зі шкірою повний порядок. Величезна подяка Дмитренко Аллі Михайлівні за професіоналізм.
 
НікаЖ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до дуже хорошого дитячого дерматолога Дмитренко Алли Михайлівни. Відмінний фахівець. Прибрала швидко і безболісно у сина дві бородавки на пальці. Величезна подяка Дмитренко Аллі Михайлівні за надану допомогу.
 
МаріяО Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені порадили знайомі звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Дійсно чудовий дитячий дерматолог. Швидко визначила і прибрала у доньки запальне захворювання шкіри. Підібрала дуже хороше лікування. Не дороге і дуже ефективне. Залишилася дуже задоволена роботою Дмитренко Алли Михайлівни.
 
МаняГ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася по допомогу до Дмитренко Алли Михайлівни. Дуже сподобалася лікарка, чудовий дитячий дерматолог. Прибрала в дитини алергічний дерматит. Підібрала ефективне медикаментозне лікування. Результат лікування просто приголомшливий. Я вам рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Вона найкращий лікар.
 
Славка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу, сміливо звертайтеся до Дмитренко Алли Михайлівни. Це найкращий дитячий дерматолог, чудовий професіонал. Вилікувала досить швидко, мого сина від лишаю. Підібрала дуже хороші ліки. Дуже обізнаний і грамотний дитячий дерматолог.
 
КатяЕ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогла вилікувати мою маленьку дитину Дмитренко Алла Михайлівна. Найкращий дитячий дерматолог. Лікар змогла швидко прибрати в малюка ексудативний діатез. Поговорила зі мною, пояснила як правильно дивитися за малюком, що їсти. Ось це, я розумію справжній фахівець. Велике спасибі Аллі Михайлівні за все.
 
ВеронікаЕ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене найкраща людина і найталановитіший лікар. Це Дмитренко Алла Михайлівна. Величезна подяка Аллі Михайлівні за допомогу. Я звернулася до Алли Михайлівни з сильними висипаннями на шкірі у дуже маленької дитини. Лікар з'ясувала причину алергії та позбавила мою дитину цієї хвороби.
 
Жорка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, будь ласка, де саме працює Алла Михайлівна. Хочу повести сина на консультацію. У нього почалися підліткові зміни на шкірі. Якщо є, то напишіть номер телефону лікаря. Це буде найкраще. Спасибі велике заздалегідь.
 
ЛюбкаВ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезна всім подяка. Дуже хочу записатися на прийом до Дмитренко Алли Михайлівни. Будь ласка, напишіть номер телефону лікаря, або адресу де приймає Алла Михайлівна. Усім велике спасибі.
 
МаняГ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар веде прийом за попереднім записом. Телефон лікаря 0679049003. Дмитренко Алла Михайлівна працює в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6.  Телефонуйте і записуйтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог дитячий Одеса (Дерматолог дитячий Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: