Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Порадьте психоневролога Одеса (Порадьте психоневролога у Одесі)
Порадьте психоневролога Одеса
Nickol77 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте психоневролога Одеса


Доброго дня, форумчани! Є хтось, хто звертався до психоневролога Шевчук Ірини Миколаївни з приводу розладів харчової поведінки? Які методики вона використовує, і наскільки успішні її втручання? Буду вдячний за будь-яку інформацію та поради!
 
EkaterinaFox Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я лікувалася у Шевчук І.М. від розладів харчової поведінки. Вона застосовує комплексний підхід, включно з психотерапією і підтримкою у відновленні нормального ставлення до їжі. Дуже ефективно!
 
Madeline Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя донька зверталася до Шевчук І.М. через проблеми з харчуванням. Лікар працює не тільки над фізичними аспектами, а й допомагає вирішити емоційні проблеми. Результати помітні.
 
Leona19 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася з приводу булімії. Шевчук І.М. чудово допомогла розірвати цикл і відновити нормальну харчову поведінку. Рекомендую!
 
Jacqueline Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Як можна записатися до Шевчук І.М.? У когось є контакти?
 
Madeline Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна приймає в клініці Лікаріум, телефони для запису - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
КаKelly Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в неї від психосоматичних розладів, пов'язаних із харчуванням. Лікар не тільки виписує ліки, а й знаходить корінь проблеми, допомагає змінити мислення.
 
13Debra Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя подруга проходила лікування від компульсивного переїдання. Шевчук І.М. використовувала когнітивно-поведінкову терапію, і результати були вельми вражаючими.
 
Avdeev Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з харчовими обмеженнями. Шевчук І.М. допомогла мені зрозуміти коріння проблеми і навчила правильного ставлення до їжі. Дуже вдячна їй за це.
 
Basil1402 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої проблеми з переїданням були успішно вирішені завдяки Шевчук І.М. Її підхід до психотерапії дійсно ефективний.
 
Aza Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Шевчук І.М. - справжній професіонал. Я лікувалася від булімії. Методи, які вона використовує, допомагають змінити ставлення до їжі та самого себе.
 
Arkhip Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Записуюся до Шевчук І.М. із сестрою, у неї проблеми з анорексією. Сподіваємося, що лікар зможе допомогти в нашій ситуації. Дякую за відгуки!
 
Savva Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
І в мене була проблема з харчовими обмеженнями. Лікування у Шевчук І.М. допомогло мені не тільки фізично, а й емоційно. Дуже рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Порадьте психоневролога Одеса (Порадьте психоневролога у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: