Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса поскот (ангіоневролог в Одесі на поскоті)
Ангіоневролог Одеса поскот
Аркадій1997 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ангіоневролог Одеса поскот


Друзі, допоможіть, будь ласка! Мені потрібен ангіоневролог із відмінною репутацією. Якщо у вас є досвід звернення до такого лікаря, поділіться своїми враженнями та рекомендаціями. Разом ми знайдемо найкращого фахівця!
 
малвіна Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала ангіоневролога Патрашку Катерину Вікторівну, і можу сказати, що вона справжній професіонал. Дуже уважна і турботлива лікарка!
 
Zolotareva Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, malвина, я теж у неї лікувався. Патрашка Катерина Вікторівна дуже компетентна і завжди готова відповісти на всі запитання.
 
Аміна1986 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене був досвід звернення до ангіоневролога Калюжної Тетяни Євгенівни. Вона теж чудова лікарка, дуже добра і розуміюча. Ніколи не поспішає на прийомі.
 
Дубровіна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми ангіоневрологічного характеру, і Калюжна Тетяна Євгенівна допомогла мені впоратися з ними. Вона лікар з великим стажем і знанням справи.
 
Констанція Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
А у Патрашки Катерини Вікторівни якісь специфічні методики лікування? Мені цікаво, як вона працює і де приймає?
 
Zolotareva Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна використовує сучасні методи діагностики та лікування. Дуже чітко пояснює все, що стосується вашого здоров'я. Приймає на Болгарській 38 у поліклініці №1, контактний телефон - 0934815955.
 
Клавдія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію! А Калюжна Тетяна Євгенівна приймає в якій клініці?
 
Аміна1986 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум, яка розташована на Генуезькій 1/2, контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Єфімов Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був вибір - Патрашка або Калюжна. Вирішила піти до Патрашки. Жодного разу не пошкодувала! Зараз почуваюся чудово.
 
Калачова Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Тетяна Калюжна - це дуже відповідальний фахівець. Вона зробила все, щоб я знову стала здоровою.
 
Filinn Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Я думаю, що незалежно від вибору - Патрашка Катерина Вікторівна чи Калюжна Тетяна Євгенівна, важливо, щоб пацієнти отримували якісне лікування і підтримку.
 
Zinulya Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден, головне, щоб кожен знайшов для себе відповідного фахівця. Важливо, що у нас є такі досвідчені ангіоневрологи.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса поскот (ангіоневролог в Одесі на поскоті)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: