Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Прийом у гінеколога в Одесі ціна (Прийом у гінеколога в Одесі ціна)
Прийом у гінеколога в Одесі ціна
Аврелія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом у гінеколога в Одесі ціна 


Дівчата, не могли б ви підказати мені хорошого гінеколога? Я вже надивилася на некваліфікованих лікарів, які не можуть навіть нормально оглянути.
 
Психея Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б порекомендувала звернутися до Колосової Олесі Василівни. Вона просто чудовий фахівець, завжди готова відповісти на всі запитання і пояснити все до дрібниць. Я до неї вже кілька разів зверталася, і завжди залишаюся задоволена.
 
Мімозаа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно згодна з попереднім відгуком! Колосова Олеся Василівна дійсно професіонал своєї справи. Вона тактовна, ввічлива і завжди готова допомогти.
 
Нана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя думка, що варто звернутися до Гарбузенко Наталії Дмитрівни. Вона дуже приємна людина і проводить огляд на високому рівні. Мені вона дуже сподобалася, і я тепер ходжу тільки до неї.
 
Лія Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж ходжу до Гарбузенко Наталії Дмитрівни вже давно. Вона завжди доброзичлива і грамотно пояснює все, що стосується мого здоров'я.
 
Міра20 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще один голос на підтримку Колосової Олесі Василівні. Я вже кілька років спостерігаюся у неї і жодного разу не пошкодувала. Дуже рекомендую!
 
Кирьяна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно так само і в мене - Гарбузенко Наталія Дмитрівна - мій вибір уже кілька років. Професійний і чуйний лікар.
 
Леда Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Колосової О.В?
 
Мімозаа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам потрібен контакт Колосової Олесі Василівни, вона приймає в МКЛ №10, контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Констанція Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
А до Гарбузенка Н.Д., як можна потрапити?
 
Кирьяна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна приймає в ЖК №3 на вулиці Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію: +380660081932.
 
ЛейлаКо Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно, відгуки допомагають зробити правильний вибір. Дякую всім за рекомендації!
 
Ілона25 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Після таких відгуків впевнена, що виберу одного з цих лікарів. Дякую, що поділилися досвідом!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Прийом у гінеколога в Одесі ціна (Прийом у гінеколога в Одесі ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: