Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Жіночий лікар в Одесі (жіночий лікар в Одесі)
Жіночий лікар в Одесі
Yoga Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Жіночий лікар в Одесі


Добрий день! Шукаю жіночого лікаря для регулярних консультацій. Якщо у вас є лікар, якого ви могли б порекомендувати, будь ласка, поділіться своїм досвідом.
 
Маріне Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - найкраща в гінекології. Зверталася кілька разів, і щоразу в захваті. Грамотний лікар і приємна людина!
 
Bubble_gum Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Олеся Василівна - просто чарівниця! Я теж була у неї, і зрозуміла, що це мій лікар. Ретельні огляди, виразні відповіді на всі запитання, і атмосфера - як удома.
 
Нева Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Колосову на всі 100%! Я, чесно кажучи, боялася лікарів, але з нею все по-іншому. Ніякого сорому, тільки професіоналізм і турбота.
 
Anna70 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Олесю Василівну рішуче раджу всім. Рідкість зустріти лікаря такого рівня. Результати лікування - просто чудові!
 
Іриза Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
І до речі, ще один тямущий гінеколог - Міщенко Ольга Опанасівна! Дівчата, вона така уважна і делікатна, а в гінекології просто ас. Дуже рекомендую!
 
Maria_Ц Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Міщенко - чудовий лікар! Вона не просто лікує, а й тримає вас у курсі всього процесу. Вдячна їй за ефективне лікування на найвищому рівні!
 
Зіда Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко О.А. - супер гінеколог! Я була вражена її увагою і турботою. Таких лікарів мало. Записуйтеся, не пошкодуєте!
 
Cat_herine Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, хто знає, як записатися? Дайте контакти, будь ласка!
 
Maria_Ц Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я записувалася до Міщенко за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87. Телефонуйте заздалегідь, вона дуже популярна. Але це того варте, повірте!
 
Anna70 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна приймає в лікарні №10 на Малиновського, її контактний телефон - 0966717563.
 
Інара Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я записалася до Міщенко О.А. і прямо закохалася в її професіоналізм. Рекомендую!
 
Yoga Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, дівчата, за супер рекомендації! Впевнена, що це найкращий вибір для дбайливого і професійного лікування!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Жіночий лікар в Одесі (жіночий лікар в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: