Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дерматолог дитячий Одеса (Хороший дерматолог дитячий Одеса)
Хороший дерматолог дитячий Одеса
КостяХ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший дерматолог дитячий Одеса


Потрібна консультація дуже грамотного дитячого дерматолога. У мого сина на щічках з'явилися плями червоного кольору. Якщо ви стикалися з таким лікарем. Напишіть, будь ласка.
 
РусланФ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертався по допомогу до Дмитренко Алли Михайлівни. Дуже досвідчений і обізнаний дитячий дерматолог. У мого сина теж з'явилися на щоках плями червоного кольору. Алла Михайлівна сказала, що це - діатез. Призначила аналізи та медикаменти. Досить швидко у моєї дитини пройшли плями і все нормалізувалося. Я вам раджу звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни.
 
ЛюдмилаК Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ходила з донькою на консультацію до Дмитренко Алли Михайлівни. Відмінний дитячий дерматолог. Швидко визначила у моєї доньки алергічний дерматит. Призначила медикаментозне лікування. Позитивний результат був, відразу з першого дня прийому медикаментів. Величезна подяка Дмитренко Аллі Михайлівні за допомогу.
 
ФедяР Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни, як до найкращого дитячого дерматолога. Дуже хороший і практикуючий лікар. У мого сина на стегні був фурункул, саме з цією проблемою я звернувся до Дмитренко Алли Михайлівни. Доктор прибрала хірургічним шляхом, цю проблему. Спасибі величезне Аллі Михайлівні.
 
НазарЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми проходили лікування у Дмитренко Алли Михайлівни. Залишилися дуже задоволені результатом роботи Алли Михайлівни. Відмінний дитячий дерматолог. Відразу визначила, що у дитини лишай. Призначила ефективне і хороше лікування. Моя дитина дуже швидко позбулася лишаю.
 
ЕваЛ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобалася дитячий дерматолог, Дмитренко Алла Михайлівна. Дуже приємна жінка і дуже кваліфікований фахівець. Змогла досить швидко вилікувати мого сина від кропив'янки. Я вам раджу звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни.
 
Катька Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни, це найкращий дитячий дерматолог. Відмінний лікар. Швидко вилікувала мою доньку від атопічного дерматиту. Призначила консервативне лікування. Велике спасибі Дмитренко Аллі Михайлівні за допомогу.
 
МаринкаН Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам сміливо рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Дуже обізнаний і хороший дитячий дерматолог. Швидко й ефективно вилікувала мою маленьку доньку від ексудативного діатезу. Підібрала дуже хороше лікування, призначила дієту. Найкращий лікар.
 
ОльгаД Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я залишилася дуже задоволена роботою Дмитренко Алли Михайлівни. Прекрасний фахівець. Найкращий дитячий дерматолог. Швидко прибрала вугровий висип, у доньки підлітка. Тепер на мою дитину приємно подивитися. Величезна подяка Дмитренко Аллі Михайлівні.
 
ГолдаГ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого сина від застуди часто проявляється герпес на губах. Хочу піти на консультацію до Дмитренко Алли Михайлівни. Будь ласка, напишіть де приймає лікар. Дякую.
 
КостяХ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім величезна подяка. Звичайно, підемо на консультацію до Дмитренко Алли Михайлівни. Будь ласка, напишіть де працює лікар і якщо є, то номер телефону лікаря. Ще раз усім спасибі за допомогу.
 
МаринкаН Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий дерматолог Дмитренко Алла Михайлівна працює, за попереднім записом. Телефон лікаря 0679049003. Приймає в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6.  Будь ласка, телефонуйте і записуйтеся на прийом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дерматолог дитячий Одеса (Хороший дерматолог дитячий Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: