Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Огляд у гінеколога в Одесі відгуки (Огляд у гінеколога в Одесі відгуки)
Огляд у гінеколога в Одесі відгуки
Азіза Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Огляд у гінеколога в Одесі відгуки 


Привіт, дівчата! Мені терміново потрібно відвідати гінеколога, але не знаю, до кого звернутися. Можливо, у когось є хороший досвід з якимось конкретним фахівцем? Поділіться, будь ласка, своїми відгуками та рекомендаціями!
 
Кіма Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, давно ходять чутки про професіоналізм Гарбузенко Наталії Дмитрівни, і можу з упевненістю сказати, що вони виправдані! Потрапила до неї в екстреній ситуації і залишилася в захваті від її уваги і турботи. Рекомендую!
 
Акіна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую рекомендацію про Гарбузенко Наталію Дмитрівну! Лікар просто чудовий, професіонал своєї справи. Я вже кілька років спостерігаюся у неї і залишаюся дуже задоволена результатами!
 
Августина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені порадили звернутися до Колосової Олесі Василівни, і я не пошкодувала про це! Дуже грамотний і уважний фахівець, підходить до лікування відповідально. Рекомендую всім!
 
Артеміда Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до рекомендацій щодо Колосової Олесі Василівни! Я теж залишилася дуже задоволена її роботою. Вона справжній професіонал!
 
Дульсінея Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко - сама ввічливість і компетентність. Спостерігаюся у неї понад 7 років. Рекомендую всім подругам. Завдяки їй позбулася неприємного захворювання і народила здорову доньку.
 
Емка Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до гінеколога Колосової О.В. за порадами знайомих дівчаток. Приємна гінекологиня, огляд пройшов акуратно. Призначали лікування, все проходить добре. Лікар уважно вивчила мої аналізи. Також, лікарка дала потрібні поради. Раджу!
 
Августа41 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох гінекологів. Але, нарешті, я знайшла, просто одним словом, офігенного гінеколога - Гарбузенко Н.Д. Така приємна, все пояснює, призначає лікування по ділу, без всяких непотрібних аналізів.
 
Симха Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгі пошуки, і ось я знайшла лікаря, який знає свою справу і виконує її на всі 200%. Грамотне лікування, чуйне ставлення до пацієнта і добра посмішка на обличчі, ось як можна коротко описати прийом у Колосової Олесі.
 
Уляна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Як записатися на консультацію до одного з цих лікарів?
 
Емка Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Для запису до Колосової Олесі Василівни можна звернутися в МКЛ № 10, контактний телефон - 096-671-75-63. Не соромтеся, телефонуйте і записуйтеся!
 
Дульсінея Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб записатися на прийом до Наталії Дмитрівни Гарбузенко зателефонуйте 380660081932, приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67.
 
Ельміра Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі всім за чудові рекомендації! Дуже цінні та корисні поради, які допоможуть багатьом знайти хорошого фахівця.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Огляд у гінеколога в Одесі відгуки (Огляд у гінеколога в Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: