Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог акушер 7 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог акушер 7 пологового будинку Одеси)
Найкращий гінеколог акушер 7 пологового будинку Одеси
Серафимка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог акушер 7 пологового будинку Одеси


Добрий день! Підшукую собі пологовий будинок, а ну дівчатка хто що порадить, мені потрібен хороший лікар, хто спеціалізується на кесаревому розтині.
 
Ревміра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Із сьомого пологового будинку можу порекомендувати Подоляна Олександра Ілліча, він несе в собі заряд позитивних емоцій, який передається і його пацієнтам, а це дуже важливо в процесі пологів.
 
Мстислава Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Загальні враження від Олександра Ілліча та пологового будинку загалом виключно позитивні. Питання з вибором лікаря для наступних пологів у мене не виникне, порекомендую також Олександра Ілліча всім, хто планує вагітність і пологи.
 
Нонна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Олександру Іллічу на світ з'явилися двоє моїх дітей. Це лікар - професіонал і майстер своєї справи, чуйна і чуйна людина, але найголовніше - він завжди знайде вихід із будь-якої ситуації, швидко і чітко ухвалюючи рішення.
 
Неллі75 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександра Ілліча мені порадили, і я жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Незважаючи на те, що операція була не найпростішою, а мій анамнез, м'яко кажучи, залишав бажати кращого, все завершилося благополучно для мене і моєї дівчинки. Шов просто зразковий, у реанімації я провела зовсім небагато часу, відновлення йшло швидкими темпами. Удвічі приємно, що і лікарі, які постійно спостерігають за мною, сказали, що операцію зроблено просто чудово.
 
Селена Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися вам у п'ятий пологовий будинок до Полюлях Оксани Анатоліївни.  Професіонал, уважний і чуйний фахівець! Незважаючи на екстреність операції в моєму випадку, для дитини все закінчилося з мінімальними наслідками, і синок швидко відновився.
 
Найда Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - чудовий лікар, сподобався її підхід до організації родового процесу! Дуже ввічливе і терпиме ставлення до пацієнтів, що дуже важливо під час переймів. Пояснює все грамотно і доступно. Завдяки її порадам, пологи пройшли швидко. Побільше б таких лікарів!
 
дила Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - чудовий лікар, справжній професіонал своєї справи, хороша і чуйна людина. Блискуче провела операцію кесаревого розтину. Після операції шов швидко заживає і стає майже непомітний.
 
Георгіна Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки її професіоналізму на світ з'явилися двоє моїх хлопчиків. Після народження першого, не було жодних сумнівів, до якого лікаря звертатися вдруге.
 
Патрісія Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім добрий день! Можна дізнатися контактні телефони цих гінекологів?
 
Найда Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам особистий телефон Полюлях Оксани Анатоліївни - 097-354-00-73.
 
Неллі75 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
А я залишаю телефони Олександра Ілліча - 0960390029, 0667225294.
 
Серафимка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибки всім, я тепер з'ясувала які у нас акушери найкращі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог акушер 7 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог акушер 7 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: