Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Кузьмінова Катерина Валеріївна Одеса відгуки (Кузьмінова Катерина Валеріївна Одеса відгуки)
Кузьмінова Катерина Валеріївна Одеса відгуки
Dianna Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Валеріївна Одеса відгуки


Після тривалого стресу і нервів в особистому житті я сильно погладшала, вже перепробувала 4 різні дієти і ніякої зовсім реакції. Знайома лікарка, сімейна лікарка, порадила звернутися до лікаря-дієтолога, колишньої своєї колеги, Кузьмінової Катерини Валеріївни, каже, вона найкращий дієтолог-нутриціолог в Одесі.

Хто був у неї на прийомі? Які відгуки? Ціни на прийом? Яка думка про Кузьмінову Катерину Валеріївну, як про лікаря?
 
Knopka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо Вам лікар порадив, значить фахівець уже не поганий. Лікарі не радять кого попало, це і їхня репутація.
 
KateDratman Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була серйозна проблема з вагою, я спочатку через інтернет консультувалася з іншим дієтологом, поки не зрозуміла, що мене розводять. Подруга отримувала такі ж самі призначення як і я, потім знайшла центр дієтології в Одесі, де знову ж таки, я так розумію, схема зниження ваги одна на всіх. Результат був настільки слабкий, що й не хочу згадувати і засмучуватися... Потім за рекомендацією знайомої потрапила до Кузьмінової Катерини Валеріївни, результат мінус 12 кг. Вага стабільна, самопочуття супер. Я задоволена.
Розпишу плюси і мінуси дієтолога Катерини Кузьмінової, а Ви вирішуйте самі.
Плюси:
1) Мені не просто видали дієту і кілька рекомендацій, мені з самого початку пролікували старі проблеми зі ШКТ. Кишечник перестав здуватися і зникли болі в животі.
2) Мене повністю опитала Катерина Валеріївна, подивилася попередні аналізи, зважила, виміряла. Склала мою анкету, виявила причини і проблеми. Чітко вказала, що виключити, що обмежити і що додати в раціон. Як зазначила вище, виходячи з цього дієтолог Кузьмінова Катерина призначила препарати.
3) Дієта моя, повністю на тиждень, була складена при мені, з урахуванням калорійності, проблем зі шлунково-кишковим трактом, смакових уподобань, обмежень і додавання в раціон.
4) Скрупульозне лікування і контроль з боку лікаря.
5) Результат, заради якого я і звернулася, 12 кілограмів у мінус!!!
6) Мені повністю Катерина Валеріївна змінила спосіб життя і навчила харчуватися здоровою їжею, а не на шкоду собі ж.
7) Адекватна, а не захмарна ціна прийому. Вартість курсу 5000 грн.
Мінуси:
1) Щоб перший раз потрапити, я чекала за записом, тижня півтора.
2) Часто їй телефонують пацієнти під час прийому.
3) З тим що опитування проводить довго, прийом займає десь 45-50 хвилин.

Описала докладно. Сподіваюся Вам стати в нагоді.
 
Lero4ka1223 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж із проблемою ожиріння лікар порадив іти в клініку Доктор Благо Плюс, каже, там найкращий дієтолог у місті, Кузьмінова Катерина Валеріївна. Номер десь її записала, знайти не можу, допоможіть, скиньте сюди.
 
Senesy Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене інша проблема, довго не могла набрати вагу, хоч і їла, але не в яку. Спочатку намагалася сама набрати вагу, читала все, що можна, в інтернеті, потім здалася і за рекомендацією пішла до Кузьмінової Катерини Валеріївни. Можу підтвердити опис роботи Катерини Валеріївни, приблизно схему прийому і роботи описала непогано KateDratman. Лікування + правильна дієта і харчування, я набрала потрібні мені для оптимальної ваги 7 кілограмів і спокійно тримаю цю вагу, просто правильно харчуюся.
Колега теж зверталася, але зі схудненням до Катерини Кузьмінової, теж результатом задоволена.
Цитата Lero4ka1223 ()
Теж із проблемою ожиріння лікар порадив іти в клініку Доктор Благо Плюс, каже, там найкращий дієтолог у місті, Кузьмінова Катерина Валеріївна. Номер десь її записала, знайти не можу, допоможіть, скиньте сюди.
Номер є у неї на сайті +38(093)1536900.
 
ActahovaIr Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Худла під контролем Кузьмінової Катерини Валеріївни. Як лікар-дієтолог, вона, звісно, супер. До всього серйозне ставлення, через пофіг. Лікування, контроль, дієта. Мені для потрібної ваги треба було скинути 10 кілограмів, які скинула за допомогою Катерини Валеріївни, хоча раніше вага в мене була стабільною і не піддавалася коригуванню та дієтам.
З мінусів, я через дня 4 потрапила на прийом, після запису до неї, а знайома чекала днів 10, пацієнтів у неї багато. Ось і все. Я її рекомендую. Хороша і водночас сувора лікарка.
 
Dianna Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, всім спасибі за відгуки. Уже пройшла лікування у Катерини Валеріївни, не хотіла писати раніше свій відгук, поки не пройду весь курс. Лікар дійсно контролює і спостерігає серйозно всі процеси. За ціною всього курсу вийшло в 5000 гривень за 2 місяці, недорого. Тепер до результатів... Тидищь-тидищь-тидищь-тидищь, 11 кілограмів у мінус у мене оптимальна для мого зросту вага. Я щаслива! Усім дякую. Окрема подяка лікарю, вона розумничка, дуже допомогла!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Кузьмінова Катерина Валеріївна Одеса відгуки (Кузьмінова Катерина Валеріївна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: