Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Послуги акушера гінеколога Одеса (Послуги акушера гінеколога Одеса)
Послуги акушера гінеколога Одеса
tartanya Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги акушера гінеколога Одеса


Здраствуйте, потребую послуг грамотного акушера-гінеколога. Кого можете порадити?
 
Amira Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порадити Подоляна Олександра Ілліча з пологового будинку №7.  У результаті КС з'явилася на світ моя донечка, це третє кесарів на моєму рахунку і тільки Олександр Ілліч зашив як годиться, а не спотворив мій живіт як попередні лікарі.
 
Клава20 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Незважаючи на дуже складні пологи, завдяки Олександру Іллічу, все закінчилося просто чудово! Він справжній професіонал своєї справи і лікар з великої літери!
 
Mila26 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і професіонал своєї справи. Олександр Ілліч проводив мені кесарів і все пройшло успішно. Лікар він досить грамотний.
 
Броніслава Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч врятував мою дитину! Мені навіть страшно уявити, як би все склалося, якби не його знання і професіоналізм. Пологи були складні, але завдяки йому все обійшлося і тепер у мене здорова дитина. Рекомендую!
 
Алія1994 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені б хотілося порекомендувати Полюлях Оксану з п'ятого пологового будинку. Я рада, що саме вона приймала у мене пологи! Вони були складними і довгими, але лікар ні на секунду не залишила мене! Вона все зробила суперпрофесійно, і допомогла мені не запанікувати! Для мене вона найкращий акушер!
 
PchelkaMaya Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна вела мою вагітність і приймала пологи. Завдяки їй у мене народився чудовий здоровий малюк - дуже їй вдячна. Уважний, компетентний і відповідальний лікар. Рекомендую до неї звернутися.
 
Астра1979 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - прекрасний лікар, справжній професіонал! Уважна, чуйна, приємна у спілкуванні, акуратна. Пологи пройшли за найкращим сценарієм, хоча були нюанси зі здоров'я, могло все закінчиться кесаревим розтином, дуже переживала. Лікар зробила все, для м'яких, природних пологів. Сподобалося, що тверезо оцінює ситуацію.
 
Агафонова Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна приймала у мене пологи буквально кілька тижнів тому. Я навіть уявити не могла, що вони пройдуть так легко і відносно швидко. Вона зробила для цього все.
 
Северина Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна записатися на консультацію до цих акушерок.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна Полюлях приймає в п'ятому пологовому будинку на Говорова 28, її контактний телефон - 0973540073.
 
Броніслава Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч працює в сьомому пологовому будинку, зв'язатися з ним можете за телефонами - 0960390029, 0667225294.
 
tartanya Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, спасибі за відгуки, вже визначилася, у кого буду народжувати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Послуги акушера гінеколога Одеса (Послуги акушера гінеколога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: