Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Шевчук Ірина Миколаївна відгуки (Шевчук Ірина Миколаївна відгуки)
Шевчук Ірина Миколаївна відгуки
Yolka33 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Шевчук Ірина Миколаївна відгуки


Мене цікавить ваша думка про психоневролога Ірину Шевчук. Чи варто звертатися до неї з психологічними проблемами?
 
Sophie Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до психоневролога Ірини Шевчук із психологічними проблемами, і це було одним із найкращих рішень у моєму житті. Її професіоналізм і турбота про пацієнтів заслуговують на найвищі похвали.
 
Heather Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас є психологічні проблеми, Ірина Шевчук - це лікар, до якого варто звертатися. Вона слухає і розуміє, і її поради справді допомагають.
 
Mia4519 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Шевчук - чудовий фахівець у галузі психоневрології. Я отримав у неї цінні інструменти для управління своїми емоціями і стресом.
 
IsabellaКа14 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був пацієнтом Ірини Миколаївни і вона дійсно допомогла мені розібратися з моїми внутрішніми блоками. Я рекомендую її всім, хто шукає професійну допомогу.
 
Noah2 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Шевчук дуже уважний і турботливий психоневролог. Вона допомогла мені впоратися з тривожністю і підвищити рівень впевненості в собі.
 
Lewis Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас є психологічні проблеми, звертайтеся до Ірини Шевчук. Вона не тільки хороший фахівець, а й чудовий співрозмовник, готовий вислухати вас.
 
Seren Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Шевчук допомогла мені розібратися з давніми травмами та фобіями. Її терапія дійсно ефективна.
 
Alfie Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знайшов в Ірині Шевчук не тільки лікаря, а й наставника, який допоміг мені краще зрозуміти себе і свої реакції.
 
Калістрат Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Ірину Шевчук як професіонала з великим досвідом і розумінням у галузі психоневрології.
 
Сергуня Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Шевчук допомогла мені повернути гармонію в моєму житті й поліпшити мій психічний стан. Я вдячний їй за її роботу.
 
Сема1975 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися де приймає Ірина Шевчук і як записатися на прийом?
 
Seren Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони клініки для запису - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Шевчук Ірина Миколаївна відгуки (Шевчук Ірина Миколаївна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: