Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування пролапсу органів малого таза Одеса (Лікування пролапсу органів малого таза Одеса)
Лікування пролапсу органів малого таза Одеса
Liana Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування пролапсу органів малого таза Одеса 


Привіт усім! Хочу запитати поради у досвідчених форумчанок. До кого з гінекологів в Одесі краще звернутися для лікування пролапсу органів малого таза? Буду вдячна за будь-яку інформацію!
 
Артамонова Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я нещодавно звернулася до Колосової Олесі Василівни за рекомендацією знайомих, і можу сказати, що це справжній професіонал! Дуже задоволена результатом і ставленням до пацієнтів.
 
Olesya8 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую! Колосова Олеся Василівна - лікар від Бога! Звертайтеся до неї сміливо, ви не пошкодуєте.
 
Yolka33 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж лікувалася у Колосової. Процес лікування пройшов гладко, все було чітко і професійно. Рекомендую!
 
Elenochka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважала за краще звернутися до Гарбузенко Наталії Дмитрівни. Дуже доброзичлива і компетентна лікарка! Результатом теж задоволена.
 
Jenny77 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко також чудовий фахівець! Якщо у вас є проблеми з пролапсом органів малого таза, зверніться до неї без сумнівів.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж нещодавно знадобилося лікування пролапсу, і я звернулася до Гарбузенка. Результат мене порадував, тож теж рекомендую!
 
Nino0o Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна - справжній професіонал! Усім раджу записатися до неї на консультацію.
 
Zinulya Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу записатися до одного з цих гінекологів. Як можна це зробити? Можливо, у когось є контактна інформація?
 
Solnyshko57 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію за номером +380660081932.
 
Olesya8 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10, контактний телефон - 096-671-75-63. Записуйтеся!
 
5Мила5 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася до Гарбузенка за вашими відгуками, і не пошкодувала! Спасибі велике за рекомендації!
 
28Tatyana Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за такі корисні рекомендації! Дуже рада, що є можливість отримати інформацію про хороших фахівців.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування пролапсу органів малого таза Одеса (Лікування пролапсу органів малого таза Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: