Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Найкращі гастроентерологи Одеса (найкращі гастроентерологи у Одесі)
Найкращі гастроентерологи Одеса
irisSska40 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі гастроентерологи Одеса


Добрий вечір! Може хтось порадити досвідченого гастроентеролога? Шукаю фахівця, який може допомогти з хронічними проблемами шлунка і запропонувати ефективне лікування.
 
ДеВо4кА Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я б порекомендував Залевську Ірину Олександрівну. Вона досвідчений гастроентеролог з відмінною репутацією. Її лікування мені дуже допомогло.
 
Talys Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Залевська - справжній професіонал своєї справи. Вона проявляє глибоке розуміння в галузі гастроентерології, уважно вислуховує пацієнта та надає чіткі пояснення. Я вдячна їй за компетентність і тепле ставлення.
 
Mini_Cherry Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна - справжній фахівець своєї справи. Її великі знання і досвід проявилися у швидкому і точному встановленні діагнозу. Я відчуваю, що перебуваю в надійних руках, і вдячна їй за професіоналізм.
 
Sandra Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Ірина Олександрівна спеціалізується на хронічних проблемах шлунка. Вона уважна до пацієнтів і пропонує ефективні методи лікування.
 
Nepocornaya Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Також варто звернути увагу на Чайку Ганну Олександрівну. Вона теж чудовий гастроентеролог із досвідом у вирішенні складних проблем.
 
Yolka Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Чайки Ганни Олександрівни. Вона допомогла мені з хронічними проблемами шлунка, запропонувавши комплексне лікування.
 
ShOCOLATKA Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Ганна Олександрівна - лікарка високого класу. Її професіоналізм і увага до деталей вразили мене. Вона уважно вислухала мої проблеми, провела необхідні обстеження і запропонувала чіткий та ефективний план лікування. Завдяки її турботі я почуваюся набагато краще.
 
Тигpyля Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена прийомом у гастроентеролога Чайки Ганни Олександрівни. Вона не тільки володіє глибокими знаннями у своїй галузі, а й вирізняється терпінням до пацієнтів. Її пояснення були зрозумілими, а рекомендації - практичними. Рекомендую цього лікаря всім, хто шукає якісне медичне обслуговування.
 
Sandra20 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже корисна інформація! А як записатися до них?
 
ShOCOLATKA Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Ганна Олександрівна приймає в клініці "Лікаріум" на Генуезька 1/2, телефони клініки 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Sandra Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам контактний телефон Ірини Залевської - 0687958672, телефонуйте і домовляйтеся.
 
Malenkaya Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію! Обов'язково зв'яжуся з ними для запису.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Найкращі гастроентерологи Одеса (найкращі гастроентерологи у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: