Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса Київський район (гастроентеролог у Київському районі Одеси)
Гастроентеролог Одеса Київський район
OPPA Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Гастроентеролог Одеса Київський район


Вітаю! Шукаю гастроентеролога для консультації щодо хронічних проблем зі шлунком. Мене цікавить лікар з індивідуальним підходом до кожного пацієнта і сучасними методами діагностики. Хто що-небудь може порадити?
 
Mimiчка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у багатьох фахівців-гастроентерологів в Одесі, але на жаль не допомагало. Записався до Чайки Ганни. Вона не тільки визначила діагноз, а й запропонувала індивідуальний план лікування. Рекомендую!
 
Gerdaа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене Залевська Ірина виявила виразкову хворобу і запропонувала лікування, яке одразу почало приносити полегшення. Дуже задоволена результатами!
 
Helmer Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла лікування у доктора Чайки Ганни з приводу холециститу. Її професіоналізм і ретельне обстеження допомогли визначити правильний діагноз. Я в захваті від результатів!
 
Kimma Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася до Залевської Ірини з проблемами запору. Її професіоналізм вражає. Тепер моє життя стало більш комфортним.
 
Chocoladka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки доктору Чайці я дізналася, як ефективно керувати гастроезофагеальною рефлюксною хворобою. Результати просто вражаючі!
 
elmargo Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася до Залевської Ірини через ГЕРХ. Вона провела велике обстеження і запропонувала мені план лікування, який дійсно допоміг.
 
Hedina Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки доктору Чайці я знайшла оптимальне лікування для синдрому подразненого кишечника. Дуже задоволена результатами!
 
hvost Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина запропонувала мені ефективні методи лікування жирового гепатозу печінки. Тепер я почуваюся набагато краще!
 
KiKi Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Як записатися до лікаря Чайки або Залевської Ірини? Я чув багато позитивних відгуків і хотів би отримати консультацію від таких досвідчених лікарів.
 
elmargo Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю контактний телефон Ірини Залевської - 0687958672, телефонуйте і записуйтеся.
 
Helmer Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочете записатися до Ганни Чайки телефонуйте в клініку Лікаріум і записуйтеся - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
krabz Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Залевській Ірині Олександрівні, я позбувся гастриту. Дуже задоволений її професіоналізмом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса Київський район (гастроентеролог у Київському районі Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: