Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса (гастроентеролог у Одесі)
Гастроентеролог Одеса
Vedmochka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Гастроентеролог Одеса


Вітаю! Шукаю гастроентеролога для консультації. Бажано, щоб фахівець був досвідченим і міг допомогти із симптомами, пов'язаними з травленням. Які у вас є рекомендації?
 
sirafimka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, я чув про хороших гастроентерологів у нашому місті. Рекомендую звернути увагу на Чайку Анну Олександрівну, у неї хороший досвід і багато хто задоволений її роботою.
 
Анитка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте гастроентеролога, Залевська Ірина Олександрівна - чудовий лікар. У неї є великий досвід у лікуванні хронічних проблем зі шлунком.
 
АкираКА Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих болісних симптомів я звернулася до Ганни Олександрівни Чайки, і це було найкраще рішення. Вона не тільки поставила точний діагноз, а й підтримувала мене на кожному етапі лікування.
 
Настюша Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм і чуйність - ось що відрізняє Ірину Олександрівну Залевську. Вона не тільки володіє видатними медичними знаннями, а й приділяє увагу емоційному стану пацієнта. Завдяки їй я змогла впоратися з проблемами шлунка і повернутися до повноцінного життя.
 
AFRODITA Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Візит до Чайки Ганни Олександрівни став ключовим моментом у моєму відновленні. Її уважне ставлення та здатність слухати пацієнта створюють атмосферу довіри. Лікування, яке вона запропонувала, принесло відчутне поліпшення, і я рекомендую її всім, хто шукає компетентного гастроентеролога.
 
Sweetums Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Залевська не тільки уважно вислухала мої скарги, а й провела необхідні обстеження, щоб поставити точний діагноз. Її рекомендації та лікування призвели до помітного поліпшення мого стану.
 
m_o_l_n_i_y_a Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Ганна Чайка не тільки професійно здійснює свою роботу, а й володіє унікальним талантом у встановленні контакту з пацієнтами. Я відчуваю, що мої проблеми в надійних руках, і вдячна за її увагу та турботу.
 
leonikon Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Ірині Олександрівні я змогла розібратися з давньою проблемою. Вона не тільки надала фахові поради щодо лікування, а й дала рекомендації з профілактики. Дуже задоволена результатом та обслуговуванням.
 
Tuko Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за пораду! Як можна до них записатися?
 
sirafimka Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Ганна Олександрівна працює в клініці Лікаріум, телефони клініки для запису на прийом - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Sweetums Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Зв'язатися з Іриною Олександрівною та записатися на прийом можна за телефоном - 0687958672.
 
ZмеючKа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Ганна Олександрівна та Залевська Ірина Олександрівна - це хороший вибір. Їхній професіоналізм заслуговує на довіру.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса (гастроентеролог у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: