Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування порушення менструального циклу Одеса (лікування порушення менструального циклу у Одесі)
Лікування порушення менструального циклу Одеса
Dai Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування порушення менструального циклу Одеса 


Привіт усім! Дівчатка, потрібна ваша допомога. Зіткнулася з якимись дивними проблемами в менструальному циклі, і вирішила звернутися до досвідченого лікаря-гінеколога. Можливо, хтось із вас уже був у Міщенко Ольги або Колосової Олесі? Поділіться своїм досвідом, будь ласка!
 
Etsu Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Міщенко Ольги не так давно. Вона просто дивовижна! Уважно вислухала всі мої проблеми з циклом, провела комплексне обстеження і запропонувала індивідуальний підхід до лікування. Її професіоналізм і делікатність мене вразили. Безумовно рекомендую!
 
Елез Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була у Міщенко. Погоджуся, що вона чудовий лікар! Компетентна, добра, завжди готова відповісти на всі запитання. Лікування, яке вона мені запропонувала, дало чудові результати. У мене цикл став більш стабільним. Рекомендую її з упевненістю!
 
Chiyo Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зверталася до Колосової Олесі. Вона теж дуже досвідчена спеціалістка. Підходить до питань системно, не пропускає жодної деталі. Мені сподобався її професіоналізм і терпіння. Лікування, яке вона запропонувала, також виявилося ефективним.
 
Joricho20 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з циклом, і я теж звернулася до Міщенко. Дуже детально вислухала всі мої симптоми і запропонувала комплексне лікування.
 
Haruko Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
У Колосової був індивідуальний підхід. Вона рекомендувала мені змінити режим харчування, додати вітамінів і прописала ліки. Результати були помітні через кілька циклів.
 
Natali6a Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
А Міщенко Ольга приймає в якій клініці? І як записатися на консультацію?
 
Елез Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна працює в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, записатися можна за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Hoshi Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки! Схоже, обидві лікарки дійсно професіонали. Як записатися до Колосової Олесі? Хтось знає контактні дані?
 
Haruko Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10 на Малиновського 61, її телефон для зв'язку - 0966717563.
 
Izanami Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
А як щодо цін на консультації та лікування?
 
Chiyo Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Ціни цілком адекватні, особливо з огляду на якість послуг. Але краще уточнити, там вам детально розкажуть.
 
Kumiko Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації, дівчата! Зараз піду записуватися. Сподіваюся, проблеми з циклом теж вирішаться.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування порушення менструального циклу Одеса (лікування порушення менструального циклу у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: