Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Послуги акушера Одеса (Послуги акушера Одеса)
Послуги акушера Одеса
Афрадита Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги акушера Одеса


Добрий вечір! Цікавлять реальні відгуки тих, хто народжував, про найкращих акушерів Одеси. Порекомендуйте
 
Розалія70 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала лікаря для своїх перших пологів, за відгуками звернулася саме до Полюлях О.А., чому дуже рада! Оксана Анатоліївна дуже уважна, вчасно виявила проблему і призначила лікування, хоча гінеколог у ЖК нічого не робила. Все обійшлося, дитинка народилася здоровою, пологи пройшли чудово, спокійно і дуже комфортно. Тепер за веденням вагітності та пологами тільки до неї. Справжньому професіоналу, який дійсно любить свою роботу і просто прекрасній людині.
 
Аніса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - відкрита, добра, чуйна, уважна! Як лікар - професіонал своєї справи! Усе розповідає, усе пояснює! Після операції КС відвідує пацієнтів - уточнює стан здоров'я! Дуже щаслива, що потрапила до такого лікаря! З такими лікарями нічого не страшно!
 
Муля Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - лікар від Бога! З нею проходила моя вагітність і пологи! Вона найкраща у своїй справі!
 
Дєдова Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто найкращий лікар! Якщо ви вибираєте лікаря, з яким будете народжувати, я від щирого серця раджу Оксану Анатоліївну. З нею не страшно, вона повністю підготує до будь-яких ситуацій, абсолютно спокійно все пояснивши. Завдяки їй у нас народився чудовий, здоровий малюк.
 
Грейс Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться порекомендувати талановитого акушера із сьомого пологового будинку - Подоляна Олександра Ілліча.  Лікар просто диво, фахівець високого рівня, професіонал своєї справи, у якого золоті руки. Завдяки його золотим рукам, з'явилися на світ мої прекрасні донечки.
 
Флавія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний акушер-гінеколог. Найкращий з усіх, яких я коли-небудь зустрічала. Олександр Ілліч приймав у мене пологи. Самі пологи пройшли легко і без ускладнень. Я вважаю, що це теж багато в чому залежить від лікаря.
 
Андріана78 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч - лікар дуже сумлінний, доброзичливий, висококваліфікований фахівець. Таких у наш час одиниці. Найприємніші враження після операції, не боляче, завжди підтримував, допомагав. Консультував на 100% і навіть більше. Будемо в нього ще народжувати. Усім рекомендую Олександра Ілліча як фахівця.
 
Авдотья Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки різні чула про Олександра Ілліча, але все пройшло просто чудово! Він прийняв мого Мішутку відмінно! І я зрозуміла, що лікар просто крутий, і неважливо, коли і скільки ходити на пологи, якщо потрапляєш у руки професіонала, то все пройде просто круто!
 
Андреа Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу домовитися з Оксаною Полюлях про пологи, залиште її контакти.
 
Аніса Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0973540073, приймає в пологовому будинку на Говорова 28.
 
Гноєва Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені потрібні контакти Олександра Ілліча із сьомого пологового будинку.
 
Авдотья Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже залишаю - 0960390029, 0667225294. Звертайтеся, впевнена, не пошкодуєте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Послуги акушера Одеса (Послуги акушера Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: