Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Семінарська (Флеболог Одеса Семінарська)
Флеболог Одеса Семінарська
Констанція Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Семінарська


Дівчата, здраствуйте! Після пологів із венами караул, та ще болять і опухають. Підкажіть флеболога в Одесі, тільки хорошого, щоб не шарлатан.
 
Алюся Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний флеболог Чайка М.А. Операцію ендовенозної лазерної коагуляції провів швидко і якісно. Два роки боялася, але результат порадував. Після операції проводився регулярний огляд у зручний для мене час. На всі мої запитання дали кваліфіковану відповідь. Усім рекомендую Чайку Михайла Олександровича.
 
Алла758 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуюся, чудовий лікар Михайло Олександрович. Грамотний фахівець. Відмінне ставлення до пацієнта. Результат лікування чудовий. Операцію на правій нозі зробили в січні. Після операції стан був хороший, незначна тяжкість у нозі. Через тиждень усі симптоми зникли.
 
23245 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Від щирого серця хочу порекомендувати лікаря Залевського Дмитра Михайловича. Він зробив мені УЗД, розповів план лікування і зробив операцію на дві ноги, успішно і без ускладнень. Дивлячись тепер на здорові ноги, лаю себе за те, що так довго тягнула з лікуванням.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський - лікар із золотими руками і серцем! Побільше б таких лікарів. Лікування дало чудовий результат - рекомендую звертатися до нього!
 
РозаліяВелика Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка - дуже уважний і грамотний лікар! Потрапила до нього на консультацію, було рекомендовано операцію. Не приховую: переживала, сумнівалася, але після операції, побачивши результат, жодного разу не пошкодувала. Сама операція пройшла на найвищому рівні. Тепер я знову можу ходити, нога не турбує!
 
Smirnoff Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович - професіонал у своїй справі! Грамотна консультація, лікар усе пояснив і відповів на всі запитання. Операція була відразу на обох ногах, все дуже і дуже професійно!  Рекомендую.
 
Дубровіна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Чайка - професіонал своєї справи. Душевний підхід до клієнта, привітний прийом, компетентні відповіді на запитання.  Михайло Олександрович розв'язав мою давню проблему з веною за якихось 30 хвилин, провівши операцію, яка не потребує госпіталізації та домашнього спокою. При цьому я, як пацієнт, потрапивши в його золоті руки, не відчувала хвилювання і будь-якої паніки. Усім раджу цього лікаря!
 
Java Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Вселяє впевненість як фахівець, на консультації та перед операцією все дохідливо пояснив, відповів на всі запитання, операція пройшла успішно, після операції - претензій немає. Крім того, що хороший фахівець, також приємний у спілкуванні. Дуже вдячна Дмитру Михайловичу за лікування.
 
Федір Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться проконсультуватися з цими флебологами, але не знаю як, підкажіть.
 
РозаліяВелика Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам дані - Чайка Михайло працює в Малиновській лікарні №10, особистий телефон 0976447223.
 
Smirnoff Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам контактну інформацію - Залевський Дмитро працює у 2-му відділенні Медіна на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Аристарх Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Керуючись особистим досвідом, можу сказати, що це найкращі лікарі в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Семінарська (Флеболог Одеса Семінарська)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: