Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікування хребта Одеса (Лікування хребта Одеса)
Лікування хребта Одеса
vika Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування хребта Одеса

Потрібні рекомендації та відгуки на тему "лікування хребта в Одесі". Хто і куди звертався? Кого можете порекомендувати?
Коротко про свою проблему: Я вже місяць страждаю від жахливих болів спини в ділянці попереку і грудного відділу хребта. Зверталася вже до кількох мануальних терапевтів і в Центр Євмінова в Одесі. Результату немає, як і викинутих на лікування грошей
Порадьте когось до кого можна звернутися. Дуже втомилася від болю. Болі такі, що я спати не можу.
 
АлісАса Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене в центрі Євмінова раніше подруга працювала. Каже, що їхня проблема в тому, що "у них немає підготовлених фахівців"... Ніхто з одеського центру не проходив підготовки в Києві, у самого Євмінова. Тобто, фактично, в центрі одеському приймають пацієнтів некомпетентні люди (моя подруга там працювала, не маючи навіть медичної освіти), тому й такі в них негативні відгуки! Сама я просто медсестра, мене тому дуже збентежило, що на роботу в "медичний центр" беруть людей без медичної освіти.

Щодо ж "мануальщиків", то не у всіх з них лікування хребта можна назвати лікуванням! Ідіть тільки за рекомендаціями, відгуками, а не за рекламою! Знаю ситуацію, коли при "вправленні" дівчину швидка забрала!

Можу порекомендувати Вам фахівця, до якого проходила 10 сеансів на початку року. Дуже ним задоволена! Хребет як новенький, про свої болі забула. Молодий фахівець, має медичну освіту. Про нього чула тільки хороші відгуки. Звати Владислав. Номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792
 
Galina Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата vika ()
Порадьте когось до кого можна звернутися. Дуже втомилася від болю. Болі такі, що я спати не можу.
Віка, як і Аліса, можу Вам порадити Владислава.
Цитата АлісАса ()
Номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792
У нас на форумі тем 5 про нього. Усі тільки з позитивними відгуками. Ось можете тему почитати, я рекомендувала його дівчаткам з форуму і їхні відгуки після відвідування його. 
Від себе ж додам, що хлопець дуже грамотний. Черга до нього завжди велика, що говорить про його професіоналізм. Мені свого часу він дуже допоміг. Кому його рекомендувала, всі задоволені. Мого знайомого, який ходити не міг, поставив на ноги за 3 дні. Я Владиславом дуже задоволена!
 
Катериночка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Віка, не рекомендую Вам ходити до Олександра Анатолійовича за адресою вулиця Садиковська 21\23, номери телефонів: 0957631830, 0964304314, і не рекомендую ще одного "лікаря", Коробейнікова Юрія Зіновійовича, який приймає в одеській міській поліклініці номер 5, вулиця Троїцька 38, на першому поверсі в кабінеті 19, номери телефонів: 0487871782, 048 7224465, 048 7283200 і 0949474782 - Про них дуже погані відгуки!

Сама, вже пару днів шукаю відгуки людей на форумах, є проблеми у мене з хребтом. Про Владислава,
Цитата АлісАса ()
Звати Владислав. Номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792
якого Вам рекомендує Аліса і Галина, читала тільки позитивні відгуки і тут, і на інших форумах, з тижня сама до нього запишуся.
 
vika Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата АлісАса ()
Сама я просто медсестра, мене тому дуже збентежило, що на роботу в "медичний центр" беруть людей без медичної освіти.
Це все пояснює. Дякую, що розповіли.
Цитата Катериночка ()
Віка, не рекомендую Вам ходити до Олександра Анатолійовича за адресою вулиця Садиковська 21\23, номери телефонів: 0957631830, 0964304314, і не рекомендую ще одного "лікаря", Коробейнікова Юрія Зіновійовича, який приймає в одеській міській поліклініці номер 5, вулиця Троїцька 38, на першому поверсі в кабінеті 19, номери телефонів: 0487871782, 048 7224465, 048 7283200 і 0949474782 - Про них дуже погані відгуки!
Теж чула про них погані відгуки. Спасибі, що підтвердили моє побоювання щодо цих "фахівців".

З понеділка запишуся до Владислава теж, як і Катериночка. Почитала відгуки про нього, дуже сподобалися. Ціна лікування хребта в нього дуже низька (начебто від 50 до 70 гривень - на інших форумах знайшла) і те, що багато людей тут і ще на кількох форумах його рекомендують, - мені дуже сподобалося! Спасибі всім ще раз!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікування хребта Одеса (Лікування хребта Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: