Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Гончарова Тетяна Сергіївна Одеса відгуки (Гончарова Тетяна Сергіївна Одеса відгуки)
Гончарова Тетяна Сергіївна Одеса відгуки
Sashhha Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна Одеса відгуки
 


Здраствуйте! Цікавить грамотний психолог, який консультує онлайн. Радять Гончарову Тетяну Сергіївну, що можете сказати про цього фахівця?
 
Lybava Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
З Тетяною Сергіївною відразу було легко і комфортно. Якось усе розклалося в голові по поличках. Зараз почуваюся спокійно і гармонійно у своєму житті. Дуже вдячна їй і рекомендую Вам.
 
Irada Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна допомогла мені розібратися в проблемі і вирішити її, ну, досить оперативно. Консультація дуже комфортна, дає хороші пояснення і наводить на думки. Все дуже зрозуміло і детально. Я рекомендую Тетяну Сергіївну, оскільки це реально хороший фахівець, знає свою справу.
 
Нінел Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна перевернула мій погляд на психологів, раніше я не довіряла їм, не вважала, що вони здатні допомогти. Але попрацювавши з нею, я тепер впевнена, що просто потрібно було грамотного психолога зустріти, талановитого, який у професії не випадкова людина. Тоді все вийде.
 
Павлина Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Т. С. - чудовий фахівець і великий професіонал! Вона дуже швидко знаходить проблему і доступно пояснює як з нею працювати. Вона може працювати з великим обсягом інформації, я просто захоплювалася її роботою зі мною. Настійно рекомендую!
 
Anni1 Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна мені допомогла і допомагає. Я навчився справлятися з тривогою, перестав боятися панічних атак і купірую їх на початковому етапі думок. Ми продовжуємо роботу над моїми внутрішніми установками і дитячими травмами, яких, завдяки суворому вихованню, не мало.
 
Наталія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Першокласний фахівець! Звертався з нав'язливими думками, вони просто зводили з розуму. Постійно каша в голові, тривога, біль у ділянці серця. Я думав, це ніколи не скінчиться, і нічого не допоможе. Але після 1-ої консультації вже стало набагато простіше! Це дуже круто! Я був у психологів до неї, нічого й близько не допомагало, і таблетки пив, було навіть ще гірше. У неї якийсь інший метод, техніка, без усієї цієї нісенітниці. Рекомендую!
 
Єва25 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший психолог. Точно вартий своїх грошей. Сподобалося, що все чітко, по справі. З минулим психологом розмовляли тільки про те, як мої справи. Ніякого результату. Дуже рада, що знайшла свого психолога. Раджу всім, хто не хоче роками ходити і просто розмовляти.
 
JojiM Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Підхід, уміння знаходити причину. Пояснює, як працює психіка, і що до цього стану призвело. Дає робочі техніки. Консультації цікаві і дуже корисні. Як підсумок - зникли панічні атаки, страх виходити на вулицю, підвищилася впевненість у собі.
 
Альберта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом залишилася задоволена роботою цього психолога. Хороший фахівець і просто приємна у спілкуванні людина.
 
Сніжанка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дайте контакти цього фахівця.
 
Наталія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, 0987000260, але Тетяна Сергіївна консультує зараз тільки онлайн через телеграм, вайбер, вотсап, оскільки тимчасово проживає за кордоном.
 
Горячева Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений фахівець, яка допомогла мені уникнути розлучення. Раджу до неї звернутися.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Гончарова Тетяна Сергіївна Одеса відгуки (Гончарова Тетяна Сергіївна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: