Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий психоневролог Одеса (найкращий психоневролог у Одесы)
Найкращий психоневролог Одеса
55Jocelyn Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий психоневролог Одеса


Друзі, допоможіть, будь ласка! Моя мама шукає психоневролога, який міг би допомогти з анксіозними станами. Якщо у вас є досвід звернення до таких фахівців, підкажіть, будь
 
Христина Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Я хочу поділитися своїм досвідом лікування і порекомендувати видатного лікаря. Після лікування у психоневролога Ірини Миколаївни Шевчук моя важка депресія майже повністю зникла. Вона навчила мене керувати негативними думками, і я тепер почуваюся набагато краще.
 
Таїра Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Христина,  так, Ірина Миколаївна дійсно дивовижний фахівець. Вона допомогла мені з розладом харчової поведінки. Тепер я легше контролюю свій апетит і почуваюся більш впевнено.
 
Лорен Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж звернулася до Ірини Миколаївни через маніакально-депресивний психоз. Її терапія і підтримка дали мені нову надію, і я почала жити повноцінним життям.
 
Галина1994 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені поставили діагноз психоз, і лікування в Ірини Миколаївни зіграло величезну роль у моєму відновленні. Вона допомогла мені розібратися у своїх почуттях і думках.
 
Астрід Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був маячний розлад, і я довго не міг зрозуміти, що відбувається навколо мене. Ірина Миколаївна допомогла мені усвідомити, що мої маячні ідеї не відповідають дійсності, і тепер я в порядку.
 
Ельміра Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Я страждав від галюцинацій, які заважали моєму повсякденному життю. Після консультацій у Ірини Миколаївни, мої галюцинації стали рідкісними випадками, і я почуваюся значно краще.
 
Уляна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до Ірини Миколаївни за порадою друзів, і я дуже вдячний їм за цю рекомендацію. Вона проявила гнучкість і знайшла рішення для моєї нестандартної проблеми, і результати її роботи були вражаючими.
 
Симха Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна - справжній професіонал. Я був скептично налаштований до психосоматики, але її терпляче і розуміюче ставлення допомогло мені впоратися з моїми діагнозами.
 
Августа41 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє життя було настільки складним через психози, що я навіть не міг уявити, що зможу повернутися до звичайного життя. Ірина Миколаївна дала мені надію, і завдяки її допомозі я тепер на шляху до одужання.
 
Емка Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Страждаю неконтрольованими психозами, хочу проконсультуватися з Шевчук І.М., залиште її контакти.
 
Галина1994 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися до Ірини Миколаївни можете за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Афанасія1956 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас є якісь психосоматичні проблеми, я настійно рекомендую звернутися до Ірини Миколаївни Шевчук. Її професійний підхід і турбота про пацієнтів дійсно вражають. Вона допомогла мені впоратися з хворобою, і я впевнений, що вона може допомогти і вам.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий психоневролог Одеса (найкращий психоневролог у Одесы)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: