Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушерка Одеса ціни (Акушерка Одеса ціни)
Акушерка Одеса ціни
Jenny77 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушерка Одеса ціни


Форумчанки! Я перебуваю на восьмому місяці вагітності, порадьте грамотного акушера, до якого можна звернутися без остраху за своє здоров'я і здоров'я малюка.
 
Володимира Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порекомендувати Полюлях Оксану Анатоліївну з п'ятого пологового будинку, сама в неї народжувала. Завдяки їй мої пологи пройшли дуже злагоджено і добре. Донька була в тазовому передлежанні. По-перше, професіоналізм лікаря на висоті. По-друге, людина вміє спрямувати і налаштувати на роботу.
 
Alyonka Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Приголомшливий лікар - Полюлях О.А! Народжувала у квітні шляхом КР. Це вже друге КР, тож є з чим порівняти. Оксана Анатоліївна дуже уважна, турботлива і неймовірно позитивна! Вона просто заряджає енергією. А її відданість і любов до професії неможливо не відчути. До такого лікаря хочеться повернутися!
 
Інара Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також народжувала двох дітей у Оксани Анатоліївни, можу її сміливо рекомендувати. З нею ви будете впевнені, що все пройде відмінно.
 
Інга Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені дуже сподобався акушер із сьомого пологового будинку - Подолян Олександр Ілліч.  Прекрасний фахівець, пологи пройшли легко, спасибі йому за високий професіоналізм!
 
Флора Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч приймав мої перші пологи. Супер-фахівець, дуже уважний і акуратний, все чітко, по справі. Якщо потрібен лікар, який у важку хвилину допоможе зібратися, не розклеюватися, не панікувати, то це якраз він.
 
Неллі75 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую всім саме Олександра Ілліча! Просто супер професіонал! Завжди уважний, відповість на всі питання... Сміливо народжуйте з ним, не пошкодуєте! За другим тільки до нього!
 
Найда Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Планове кесарів з Полюлях Оксаною Анатоліївною в п'ятому пологовому будинку. Усе пройшло чудово. Вона - відмінний і уважний фахівець і дуже приємна людина. Рада, що народжувала з нею і вам раджу.
 
Ада Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезна подяка і найкращі рекомендації Подоляну Олександру Іллічу за порятунок мене і мого малятка. Лікар з великої літери із золотими руками, колосальним досвідом! Вміє підтримати в скрутну хвилину, швидко зреагувати і тверезо оцінити ситуацію!
 
дила Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день усім! Залиште координати, як можна зв'язатися з цими акушерами.
 
Alyonka Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Контакти Оксани Анатоліївни - 0973540073, приймає в п'ятому пологовому будинку на Говорова.
 
Інга Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
А Олександр Ілліч приймає в сьомому пологовому будинку на Космонавтів 13Б, її номер телефону - 0667225294.
 
Fairytail5 Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити це найкращі акушери Одеси.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушерка Одеса ціни (Акушерка Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: