Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса підготовка до вагітності (гінеколог Одеса підготовка до вагітності)
Гінеколог Одеса підготовка до вагітності
Otta_Ra Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса підготовка до вагітності


Дорогі форумчанки, потрібна ваша порада! Шукаю гінеколога для планування вагітності. Якщо у вас був лікар, з яким ви почувалися впевнено і комфортно, розкажіть, які якості цього фахівця вас вразили? Дякую за ваші рекомендації!
 
C4acTJluBa9l Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Планувала вагітність, і мені порадили звернутися до Міщенко Ольги Опанасівни. Дуже задоволена, професіонал своєї справи, завжди підтримує і розповідає, що відбувається. Рекомендую!
 
Беніта Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - справжній професіонал! Була у неї на прийомі під час вагітності, і не пошкодувала. Спокійна, добра, завжди готова відповісти на всі запитання. Дуже рекомендую!
 
Kozadereza Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
І я за Міщенко Ольгу Опанасівну! Пройшла у неї всі етапи вагітності - від підготовки до пологів. Завжди на зв'язку, уважна до деталей, професіонал вищого класу.
 
Афігея Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з чоловіком довго планували вагітність, і Колосова Олеся Василівна стала нашим вибором. Теж чудовий лікар! Дуже уважна, турботлива, завжди готова допомогти.
 
EveLine Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - просто знахідка для майбутніх мам. Я задоволена, як вона підійшла до моєї вагітності. З упевненістю рекомендую.
 
Божена Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж рекомендували Колосову Олесю Василівну. Записалася на прийом, і не пошкодувала. Дуже грамотний лікар, знає свою справу.
 
Holly Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Обрала Міщенко Ольгу Опанасівну для своєї вагітності. Дуже задоволена! Спокій і професіоналізм - ось її відмінні риси.
 
Лігія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до похвал на адресу Колосової Олесі Василівни. Якщо хтось шукає хорошого фахівця для вагітності, сміливо записуйтеся до неї!
 
dolly Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Як записатися до Міщенко Ольги Опанасівни або Колосової Олесі Василівни?
 
Kozadereza Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Божена Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна працює в МКЛ №10, контактний телефон 380966717563.
 
Vilenchik Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - лікар із золотими руками! Дуже вдячна їй за підтримку і професіоналізм.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса підготовка до вагітності (гінеколог Одеса підготовка до вагітності)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: