Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик Одеса Таїрове (Психоаналітик Одеса Таїрове)
Психоаналітик Одеса Таїрове
ІннаЯров Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоаналітик Одеса Таїрове


Здрастуйте, потрапила в неприємну життєву ситуацію плюс проблеми в сім'ї, з чоловіком на межі розлучення. Дуже мені важко зараз. Порадьте, будь ласка, хорошого психоаналітика на Таїровому, щоб розібратися і вирішити психологічні проблеми. Завжди на взводі, мені здається, ще трохи і буде нервовий зрив.
 
Anita77 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
На власному досвіді, можу точно сказати, на Таїровому немає хороших психоаналітиків. Шукала собі хорошого фахівця, їх просто немає.
 
Оліфер Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу Вам порекомендувати двох хороших спеціалістів психоаналітиків, до першої зверталася я, до другого зверталася сестра.
1ий психоаналітик Гончарова Т.С. - чудовий фахівець, дуже розумна і вдумлива. Допомогла мені впоратися під час розлучення, знайти й розв'язати мої проблеми, що заважають жити й дихати на повні груди. Консультує в режимі онлайн. Режим онлайн був мені дуже комфортний.
 
Moinomer9111 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ІннаЯров ()
Здрастуйте, потрапила в неприємну життєву ситуацію плюс проблеми в сім'ї, з чоловіком на межі розлучення. Дуже мені важко зараз. Порадьте, будь ласка, хорошого психоаналітика на Таїровому, щоб розібратися і вирішити психологічні проблеми. Завжди на взводі, мені здається, ще трохи і буде нервовий зрив.
Теж шукаю хорошого психоаналітика, за вибором начебто є, а когось грамотного ще не знайшла.
Цитата Anita77 ()
На власному досвіді, можу точно сказати, на Таїровому немає хороших психоаналітиків. Шукала собі хорошого фахівця, їх просто немає.
Така ж думка виникає після місяця пошуку, проб і помилок.
 
Ікорочка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Молодий і грамотний лікар психоаналітик. Не вантажить тим, що не треба. Допомагає розібратися у важких ситуаціях. Мені дуже допомогла.
 
ІннаЯров Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть про цих фахівців. Де приймають, ціна, курс лікування і контактні номери телефонів, якщо можна.
 
Оліфер Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна - 0987000260, консультує онлайн.
 
NataGis Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила терапію у ГончаровоЇ Тетяни Сергіївни, чудовий психоаналітик. Допомогла розібратися і розв'язати дуже важливу для мене ситуацію, допомогла скоригувати погляд на деякі речі і направила мене на правильну роботу з собою. Дуже класний лікар, мізки ставить на місце.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик Одеса Таїрове (Психоаналітик Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: