Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування альгоменореї в Одесі (Лікування альгоменореї в Одесі)
Лікування альгоменореї в Одесі
Slastёna Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування альгоменореї в Одесі 


Привіт, дівчата! Шукаю хорошого гінеколога, що спеціалізується на лікуванні альгоменореї. Хтось може порекомендувати хорошого лікаря?
 
Raduga Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася у Міщенко Ольги, і вона просто розумниця! Дуже уважна, завжди все пояснить і дасть корисні поради. Рекомендую!
 
Nino0o Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно! Я теж була у Міщенко. Дуже професійна і добра лікарка. Лікування під її контролем дійсно допомогло впоратися з альгоменореєю.
 
8Ulyana Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була проблема з альгоменореєю, і я звернулася до Колосової Олесі. Теж чудовий фахівець! Дуже делікатна і терпляча. Я задоволена результатом.
 
Jenny77 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга була справжнім порятунком для мене! Вона не тільки надала професійне лікування, а й завжди була готова вислухати мої запитання і занепокоєння.
 
Odesseya12 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
І я хочу підтримати рекомендацію щодо Колосової Олесі. Дуже грамотна лікарка, чудово розуміється на проблемах із менструаціями. Поради щодо способу життя, які вона дала, також виявилися корисними.
 
Alexxandra Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
А як записатися до Міщенко Ольги або Колосової Олесі? Може, хтось підкаже?
 
Jenny77 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб записатися до Ольги Опанасівни, телефонуйте в клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87, що знаходиться на Генуезькій 1/2.
 
8Ulyana Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся приймає в лікарні на Малиновського 61, її телефон за яким можете записатися на прийом - 0966717563.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобалася саме турбота Міщенко. Вона не просто лікує, а й підтримує емоційно. Це так важливо, коли стикаєшся з подібними проблемами.
 
Kristy12 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, а ще Міщенко проводить додаткові обстеження, щоб врахувати всі нюанси. Це створює довіру до її професіоналізму.
 
Lyona56 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Обов'язково запишіться до Колосової Олесі! Впевнена, що і ви будете задоволені результатом.
 
KittY Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую вам за інформацію! Буду дзвонити завтра. Сподіваюся, що і я знайду свого рятівника в особі Міщенко Ольги або Колосової Олесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування альгоменореї в Одесі (Лікування альгоменореї в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: